Розпочинається прийом документів до 5-их класів Бучанської Української гімназії у 2021 році

Від 26 квітня по 31 травня 2021 року розпочинається прийом документів для зарахування дітей до 5-их класів 2021/2022 навчального року.

Потужність закладу:
Клас :: Кількість учнів
5-А :: 30
5-Б :: 30
5-В :: 30

Навчання проходитиме в другу зміну.

Першочергово до 5-их класів зараховуються діти, які мають право першочергового зарахування до школи:
► дитина проживає на території обслуговування закладу освіти, і це підтверджується одним із необхідних документами;
► рідні брати та сестри дітей, які вже навчаються у цьому закладі освіти;
► діти співробітників цього закладу освіти.

Заяви приймаються в робочі дні з 15:00 до 18:00 (Зразок заяви додається).
Прийом громадян відбуватиметься за попереднім електронним записом: посилання >>

Щоб дитину зарахували до 5-го класу, один із батьків до 31 травня 2021 року має особисто (без присутності дитини) подати керівнику закладу освіти, який обслуговує територію проживання дитини, заяву про зарахування. Разом із собою потрібно мати такі документи:
► паспорт або інший документ, який посвідчує особу заявника (одного з батьків, або осіб, які їх замінюють);
► копію та оригінал свідоцтва про народження дитини або документ, що посвідчує її особу;
► копію медичної довідки за формою № 063/о «Карта профілактичних щеплень»;
► документ, який підтверджує місце проживання дитини або одного з батьків чи законних представників (п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів» (zakon.rada.gov.ua/laws).

Цей документ подається, якщо дитина претендує на зарахування в заклад освіти, що обслуговує її територію проживання. Якщо дитина претендує на вільні місця, такий документ не подається.

► Оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини подається за наявності та за бажанням одного з батьків.
Цей документ необхідний, якщо дитина має особливі освітні потреби і для її навчання потрібно створити інклюзивний клас.

Зарахування на вільні місця (за умови їх наявності) відбуватиметься за результатами конкурсного відбору після 15 червня.

Документи для підтвердження місця проживання дитини
(майбутнього п’ятикласника)

Документи, які підтверджують місце проживання дитини або одного з батьків чи законних представників, визначаються пунктом 8 Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів» (zakon.rada.gov.ua/laws).

Щоб підтвердити інформацію про місце проживання дитини, батьками, які подають заяву, або особами, що їх замінюють, надається один із таких документів (на вибір батьків):
► паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) одного з батьків дитини чи законних представників;
► довідка про реєстрацію місця проживання дитини або одного з її батьків чи законних представників (zakon.rada.gov.ua/laws);
► довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
► документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу житла тощо);
► рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання;
► документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму/ піднайму/оренди тощо), укладений між фізичними особами чи між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку (zakon.rada.gov.ua/laws);
► довідка про проходження служби у військовій частині;
► інший офіційний документ, що містить інформацію про місце проживання дитини та/або одного з її батьків чи законних представників.

Усі ці документи мають відповідати певним формам, з якими можна ознайомитися у тому ж таки пункті 8 Постанови № 684 (tzakon.rada.gov.ua/laws)

Адреса Бучанської Української гімназії:
м. Буча, вул. Вишнева, 1.
Відповідальна особа за прийом заяв та документів:
Савельєва Людмила Анатоліївна.
Тел. 095 392 8545.
Телефонувати в робочі дні
з 10:00 до 15:00.