Інклюзивна освіта: Як подати заяву на комплексну психолого-педагогічну оцінку

У зв’язку з запровадженням в державі цілого ряду протиепідемічних заходів та обмежень ( для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19) в багатьох батьків виникає питання, як подати заяву на комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини не виходячи з дому за допомогою порталу інклюзивної освіти https://ircenter.gov.ua/.

Як подати заяву

1. Щоб розпочати роботу із системою, необхідно зареєструватись. Треба перейти на сайт порталу https://ircenter.gov.ua/ та натиснути кнопку “Зареєструватись” у верхньому правому куті.
2. Вибрати у вікні, яке відкриється, зареєструватись за допомогою e-mail чи BankID. Ми покажемо, як реєструватись за допомогою електронної пошти.
3. Заповнити всі необхідні поля: e-mail, прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності), тип (батько, мати, представник), паспортні дані, населений пункт і т.д. Обов’язкові поля для заповнення виділені жирним шрифтом. Також треба додати скан-копію паспорта, поставити галочку, що ви не робот, ознайомитись і погодитись з правилами реєстрації та дати згоду на обробку персональних даних. Після цього натиснути на кнопку “Зареєструватись” унизу.
На вказану вами електрону пошту прийдуть логін та пароль для входу на сайт.
4. Клацнути у верхньому правому куті сайту кнопку “Увійти” та ввести логін і пароль, які отримали на електронну адресу. Тепер Ви у системі.
5. Зайти в “Кабінет батьків” – “Заяви” та натиснути кнопку “Додати”. Обрати ІРЦ, вказавши регіон, натиснути “Далі”.
На наступному кроці “Подання заявки” треба заповнити поля: населений пункт, заклад освіти, в якому навчається дитина, та мета проведення комплексної оцінки.
Далі необхідно заповнити дані про дитину: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, свідоцтво про народження (серія, номер, дата видачі), за наявності – паспортні дані (серія, номер, дата видачі, ким виданий). Зайти в розділ «Представник (дані основного представника) і внизу зазначити Ваш контактний номер телефону для зворотнього зв’язку з Вами. Після цього – натиснути “Зберегти”.

Згодом перелік поданих заяв можна переглядати на сторінці “Заявки”.
На сторінці “Календар” з’явиться інформація щодо дати та часу зустрічі в ІРЦ.(Інформація на сторінці “Календар” буде висвітлена після закінчення карантину)

При отриманні заяви в на порталі інклюзивної освіти фахівці Бучанського міського ІРЦ опрацьовують інформацію та надають батькам перелік необхідної документації на вказану електронну пошту.

Адреса Бучанського міського інклюзивно-ресурсного центру:
місто Буча, вул. Вокзальна, 46-А.
Отримати консультацію Ви можете на нашій сторінці у фейсбук відправити >> чи написати лист на електронну пошту ircnew1.bucha@gmail.com