Інформатика: онлайн-марафон GIRLS POWER TECH

23 квітня – 23 травня 2020 року  з нагоди Міжнародного дня жіночих кар’єр в ІТПрограма академій Cisco та Інженерний інститут ЗНУ проводять онлайн-марафон GIRLS POWER TECH ( “Дівчата заряджають технології”) Захід відбувається в рамках Всеукраїнського фестивалю  «STEM-весна 2020» за підтримки Інституту модернізації змісту освіти МОН України.

Цільова аудиторія: учениці та учні старших класів шкіл, закладів ПТНЗ та коледжів.
 Для отримання доступу до навчальних матеріалів, відеозаписів та тесту кожна учасниця/учасник реєструється особисто за посиланням: www.netacad.com/portal

Формат заходу:

  • Перегляд відеозаписів розповідей дівчат, які зробили успішну кар’єру в ІТ (на вибір з 6 наявних).
  • Складання навчального тесту для отримання сертифікату.
  • Профорієнтаційна хвилинка.

Місія заходу: 

Залучити дівчат до вивчення технологій. Сприяти розвитку STEM-освіти в Україні. Показати дівчатам-підліткам можливості побудови успішної кар’єри в ІТ відповідно до гендерної політики. За результатами події учасники отримують сертифікати, навчальний заклад отримує сертифікат за умови наявності 10+ сертифікатів  його учнів.
Вчителю також варто пройти реєстрацію за посиланням вище і замовити сертифікат для навчального закладу з головної сторінки класу онлайн-марафону.  Координатор заходу від Інженерного інституту ЗНУ:
доцент Полякова Наталія Петрівна,
контактний телефон: 095 5374995,
e-mail: npp@zsea.edu.ua