Структура та планування відділу освіти

Структура та планування відділу освіти

Історія відділу
Адміністрація відділу
Колегія
Історія відділу
Планування
Посадовці

У сучасному світі гарна освіта – це запорука успішного майбутнього. Можливість самореалізуватися, розкрити власний потенціал якраз і закладена в основу освітнього процесу міста Бучі.

Наше завдання – навчити дітей критично мислити, вільно орієнтуватися в інформаційному просторі, вміти ставити перед собою мету і досягати її. Спонукаємо бути лідерами, створювати щось нове, мати власне бачення певного процесу. Для цього намагаємося підбирати висококваліфікований персонал: педагогів, які не лише закохані в свою професію, але й здатні постійно навчатися, бути гнучкими, мобільними та не боятися прийняти щось нове.

Ми чітко усвідомлюємо, що професійні вчителі – це й добре навчені учні. Тому для педагогів постійно проводяться тренінги, семінари, курси з підвищення кваліфікації. Вони неодноразово ставали переможцями Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» та інших подібних заходів.

Освіта Бучі поєднує в собі традиційні підходи до навчання з інноваційними. Ми переконанні, що нам вдалося віднайти ту «золоту середину», засновану на досвіді й сучасних поняттях, завдяки якій учням легше опановувати матеріал.

Не останню роль відіграє психологічний клімат в колективах. Добре обізнані психологи, толерантні педагоги та залучення до освітнього процесу батьків у сукупності дають добрі результати. Ми робимо все, щоб забезпечити здорову атмосферу в навчальному закладі. Ми прагнемо, щоб наші діти були доброзичливими, співчутливими, порядними та справедливими. Вміли відповідати за свої вчинки, і вміли пробачати. За такими людьми, з добрим серцем і обізнаним розумом, – майбутнє і потенціал нової України.

Освіта Бучі спрямована і на те, щоб всебічно розвивати таланти. Для цього створені гуртки різної тематики, залучені кращі вчителі, успішно працює Бучанський центр з позашкільної роботи. Спорт, мистецтво, краса, точні науки, інформаційні технології – все це є у нас.

Наша мета – виховати та навчити цілісні особистості, допомогти визначитися з подальшим вибором майбутньої професії. Для цього працюють спеціалізовані класи з поглибленим вивченням того чи іншого предмету. Працюємо за новітніми програмами, використовуємо сучасні методики. Спонукаємо учнів брати участь у різноманітних конкурсах і олімпіадах, науково-дослідницьких роботах. І впевнено заявляємо – наші діти одні з кращих за рівнем знань в Україні.

А щоб заохотити до подальших звершень, наприкінці кожного навчального року проводимо свято «Освітянські обрії», де обов’язково відзначаємо цінними подарунками кращих учнів і педагогів.

Звичайно, не останню роль в досягненні успіху відіграє матеріально-технічна база наших дитячих садочків та шкіл. Робимо все можливе, щоб вона відповідала всім запитам сьогодення – це і комп’ютеризація класів, інтерактивні дошки, забезпечення необхідним приладдям кабінетів хімії, біології, фізики. Прагнемо, щоб наші бібліотеки були якісно наповненими і постійно оновлювалися.

Глибоко переконані, що дитина має бути не лише розумною, але й здоровою. Тому контролюємо якість харчування у дитсадках і школах, залучаємо дієтологів до складання щоденного меню. Обов’язок батьків і педагогів – слідкувати, щоб учні вчасно проходили профілактичні медичні огляди.

Зміцнюємо і спортивну базу – оновлюємо спортзали, вдосконалюємо спортивні майданчики на території навчальних закладів.

Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.