Результати олімпіад

Витяг з протоколу проведення олімпіад з базових дисциплін у 2019-2020 н.р.

Географія 8, 9, 10, 11 класи

Витяг з протоколу
проведення  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових дисциплін у 2019-2020 навчальному році
Географія ( 8, 9, 10, 11 класи )

П.І.Б. Заклад Клас П.І.Б. вчителя Місце
1.                    Голда Дмитро НВК № 3 8 Грабарчук Т.М. І
2.                    Мартиненко Ангеліна НВК № 3 8 Грабарчук Т.М. ІІ
3.                    Штерн Даніїл СЗОШ № 5 8 Остапчук Л.І. ІІІ
4.                    Сікорська Валерія НВК № 3 9 Грабарчук Т.М. І
5.                    Васьков Дмитро НВК № 4 9 Купка С.М. ІІ
6.                    Шкрибайло Анастасія Гімназія 9 Поліщук О.І. ІІІ
7.                    Струтинська Софія Гімназія 10 Поліщук О.І. І
8.                    Тарасенко Микита НВК № 2 10 Водяхін В.В. ІІ
9.                    Недашківська Єлізавета Гімназія 10 Поліщук О.І. ІІІ
10.                Бородай Анастасія НВК № 3 11 Грабарчук Т.М. І
11.                Рубан Марія НВК № 4 11 Купка С.М. ІІ
12.                Чесановська Ілона НВК № 3 11 Грабарчук Т.М. ІІІ

Для участі у ІІІ етапі направляються:

П.І.Б. Заклад Клас П.І.Б. вчителя Місце
1.  Голда Дмитро НВК № 3 8 Грабарчук Т.М. І
2. Сікорська Валерія НВК № 3 9 Грабарчук Т.М. І
3. Струтинська Софія Гімназія 10 Поліщук О.І. І
4. Бородай Анастасія НВК № 3 11 Грабарчук Т.М. І
5.  Васьков Дмитро НВК № 4 9 Купка С.М. ІІ (б)

Голова журі     (підпис)    О.А. Лук’яненко

Фізика 7, 8, 9, 10, 11 класи

Витяг з протоколу
проведення  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових дисциплін у 201/2020 навчальному році
Фізика
7, 8, 9, 10, 11 класи

П.І.Б. Заклад Клас П.І.Б. вчителя Місце
1. Кірсанов Костянтин Гімназія 7 Александрова О.В. І
2. Деленговський В’ячеслав НВК № 2

7

Волоценко О.А ІІ
3. Копилов Ігнат Гімназія 7 Александрова О.В. ІІІ
4. Тарасенко Гліб Гімназія

8

Александрова О.В. І
5. Шаповал Софія Гімназія

8

Александрова О.В. ІІ
6. Чернявський Юрій СЗОШ № 5 8 Коба Т.А. ІІІ
7. Клишкіна Дар’я НВК № 3 9 Скарбовенко С.П. І
8. Болбат Олександр СЗОШ № 5 9 Коба Т.А. ІІ
9. Будяков Ілля СЗОШ № 5 9 Коба Т.А. ІІІ
10. Качанов Микита НВК № 4 10 Петруневич В.І. І
11. Промоцька Анастасія Гімназія 10 Александрова О.В. ІІ
12. Красовський Олександр НВК № 3 10 Скарбовенко С.П. ІІІ
13. Столяров Владислав Гімназія 11 Александрова О.В. І
14. Волкова Олександра НВК № 3 11 Скарбовенко С.П. ІІ
15. Поляковська Анастасія СЗОШ № 5 11 Коба Т.А. ІІІ

 

Для участі у ІІІ етапі направляються:

П.І.Б. Заклад Клас П.І.Б. вчителя Місце
1. Тарасенко Гліб Гімназія

8

Александрова О.В. І
2. Клишкіна Дар’я НВК № 3 9 Скарбовенко С.П. І
3. Качанов Микита НВК № 4 10 Петруневич В.І. І
4. Столяров Владислав Гімназія 11 Александрова О.В. І

 

 

Голова журі      (підпис )      І.В. Жучкова

Польська мова та літератури нац. меншин 8- 11 класи

 

 

Витяг з протоколу

проведення  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін у 2019/2020 навчальному році

мови та літератури нац. меншин (польська)  8- 11 класи

 

П.І.Б. Заклад Клас П.І.Б. вчителя Місце
1. Бисов Нестор СЗОШ № 5 8 Циненко Т.Є. І
2. Оболонник Катерина СЗОШ № 5 8 Циненко Т.Є. ІІ
3. Плакідіна Єлізавета СЗОШ № 5 8 Циненко Т.Є. ІІІ
4. Федорова Катерина СЗОШ № 5 9 Войтковська Г.А. І
5. Рибченко Віолета СЗОШ № 5 9 Войтковська Г.А. ІІ
6. Максимчук Анастасія СЗОШ № 5 9 Циненко Т.Є. ІІІ
7. Крохоткіна Дарина СЗОШ № 5 10 Войтковська Г.А. І
8. Депутат Ярослава СЗОШ № 5 10 Войтковська Г.А. ІІ
9. Кулакова Вікторія СЗОШ № 5 10 Войтковська Г.А. ІІІ
10 Івженко Надія СЗОШ № 5 11 Циненко Т.Є. І
11 Приходько Олеся СЗОШ № 5 11 Циненко Т.Є. ІІ
12 Мельниченко Дарія НВК № 4 11 Брузнова М.Л. ІІІ

Для участі у ІІІ етапі направляються:

 

П.І.Б. Заклад Клас П.І.Б. вчителя Місце
1. Федорова Катерина СЗОШ № 5 9 Войтковська Г.А. І
2. Крохоткіна Дарина СЗОШ № 5 10 Войтковська Г.А. І
3. Кулакова Вікторія СЗОШ № 5 10 Войтковська Г.А. 1ІІ
4 Депутат  Ярослава СЗОШ № 5 10 Войтковська Г.А. ІІ
5 Івженко Надія СЗОШ № 5 11 Циненко Т.Є. І

Голова журі    (підпис)    І.В. Жучкова

 

Витяг з протоколу

проведення  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін у 2019/2020 навчальному році

мови та літератури нац. меншин (російська)  9 – 11 класи

9, 10, 11 класи

 

П.І.Б. Заклад Клас П.І.Б. вчителя Місце

 

1.        Тимошенко Анастасія Гімназія 9 Юхно Світлана Вікторівна І
2.        Арович Поліна НВК № 2 9 Маковська Лариса Михайлівна ІІ
3.      Кульчинська Марія СЗОШ № 5 10 Льовіна Галина Мирославівна І
4.      Пономар Лада СЗОШ № 5 10 Льовіна Галина Мирославівна ІІ
5.      Поляковська Анастасія СЗОШ № 5 11 Льовіна Галина Мирославівна І
6.      Рябошапко Олена НВК № 3 11 Чистякова Тетяна Василівна ІІ
7.      Халілова Селіме Гімназія 11 Юхно Світлана Вікторівна ІІІ

 

Для участі у ІІІ етапі направляються:

П.І.Б. Заклад Клас П.І.Б. вчителя Місце

 

1. Тимошенко Анастасія Гімназія 9 Юхно Світлана Вікторівна І
2 Кульчинська Марія СЗОШ № 5 10 Льовіна Галина Мирославівна І
3 Поляковська Анастасія СЗОШ № 5 11 Льовіна Галина Мирославівна І
4 Пономар Лада СЗОШ № 5 10 Льовіна Галина Мирославівна ІІ

 

Голова журі                           (підпис)                      І.В. Жучкова

Хімія 7, 8, 9, 10, 11 класи

Витяг з протоколу

проведення  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін у 2019-2020 навчальному році

Хімія (7, 8,  9, 10, 11 класи )

П.І.Б. Заклад Клас П.І.Б. вчителя Місце
1.                    Кірсанов Костянтин Гімназія 7 Ільїна Н.Є. І
2.                    Кущик Дарія Гімназія 7 Ільїна Н.Є. ІІ
3.                    Замана Анастасія НВК № 4 7 Демченкова М.А. ІІІ
4.                    Тарасенко Гліб Гімназія 8 Ільїна Н.Є. І
5.                    Васьков Дмитро НВК № 4 9 Глущенко С.В. ІІ
6.                    Клишкіна Дарія НВК № 3 9 Капітан Н.Б. ІІІ
7.                    Качанов Микита НВК № 4 10 Глущенко С.В. І
8.                    Ковтун Володимир Гімназія 11 Ільїна Н.Є. І
9.                    Столяров Владислав Гімназія 11 Ільїна Н.Є. ІІ
10.                Литвиненко Нікіта НВК № 4 11 Глущенко С.В. ІІІ

Для участі у ІІІ етапі направляються:

П.І.Б. Заклад Клас П.І.Б. вчителя Місце
Тарасенко Гліб Гімназія 8 Ільїна Н.Є. І
Васьков Дмитро НВК № 4 9 Глущенко С.В. ІІ
Качанов Микита НВК № 4 10 Глущенко С.В. І
Ковтун Володимир Гімназія 11 Ільїна Н.Є. І

Голова журі        (підпис)              Л.К. Опеньок

Інформатика 8, 9, 10, 11 класи

Витяг з протоколу

проведення  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін у 2018-2019 навчальному році

інформатика ( 8, 9, 10, 11 класи )

П.І.Б. Заклад Клас П.І.Б. вчителя Місце
1.                    Щербаков Андрій Гімназія 8 Ліпінська Тетяна Миколаївна І
2.                    Євграфова Юліана НВК № 4 8 Новак Наталія Станіславівна ІІ
3.                    Жуков Матвій СЗОШ № 5 8  Соларьова Ольга Анатоліївна ІІІ
4.                    Обштат Дмитро  НВК №4 9 Клименко Ірина Вʼячеславівна І
5.                    Григоренко Іван НВК №3 9 Галака Сергій Петрович ІІ
6.                    Юрченко Глєб НВК №3 9 Галака Сергій Петрович ІІІ
7.                    Кардаш Єгор СЗОШ №5          10 Маник Валентина Олексіївна І
8.                    Жолубак Олег НВК № 3 10 Галака Сергій Петрович ІІ
9.                    Лисенко Руслан НВК № 3 10 Гуменюк С.Л. ІІІ
10.                Матьошко Михайло СЗОШ № 5 10 Соларьова Ольга Анатоліївна ІІІ
11.                Столяров  Владислав Гімназія          11 Ліпінська Тетяна Миколаївна І
12.                Мельник Дмитро СЗОШ №5          11 Маник Валентина Олексіївна ІІ
13.                Нестеренко  Олексій НВК № 4          11 Кожемʼяко Євгеній Петрович ІІІ

Для участі у ІІІ етапі направляються:

П.І.Б. Заклад Клас П.І.Б. вчителя Місце
1. Щербаков Андрій Гімназія 8 Ліпінська Тетяна Миколаївна І
2. Обштат Дмитро  НВК №4 9 Клименко Ірина Вʼячеславівна І
3 Кардаш Єгор СЗОШ №5 10 Маник Валентина Олексіївна І
4 Столяров  Владислав Гімназія 11 Ліпінська Тетяна Миколаївна І

Голова журі   (підпис)     Ю.П. Меринова

Математика 6, 7, 8, 9, 10, 11 класи

Витяг з протоколу (зі змінами)

проведення  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін у 2019/2020навчальному році

Математика (6, 7, 8, 9, 10, 11 класи )

П.І.Б. Заклад Клас П.І.Б. вчителя Місце
1.                    Приходько Матвій НВК № 3 6 Гетьман О.С. І
2.                    Топал Кіріл НВК № 4 6 Скоков С.В. ІІ
3.                    Гулянський Олександр НВК № 4 6 Скоков С.В. ІІІ
4.                    Максимук Юлія НВК № 3 6 Гетьман О.С. ІІІ
5.                    Кірсанов Костянтин Гімназія 7 Репенко В.І. І
6.                    Джурук Максим СЗОШ № 5 7 Шмигельська Ю.В. ІІ
7.                    Захарчук Аліна НВК № 3 7 Савчук Т.А. ІІІ
8.                    Покрищук Іван НВК № 4 7 Трофименко О.В.  
9.                    Тарасенко Гліб Гімназія 8 Репенко В.І. І
10.               Андрієвич Назар НВК № 4 8 Жучкова В.М. ІІ
11.               Спасибо Анастасія НВК № 3 8 Гетьман О.С. ІІІ
12.               Цвілюк Ольга НВК № 4 9 Жучкова В.М. І
13.               Клишкіна Дарія НВК № 3 9 Ваховська І.І. ІІ
14.               Масюк Іван НВК № 3 9 Ваховська І.І. ІІІ
15.               Іванов Кирило НВК № 4 10 Зарицька С.А. І
16.               Промоцька Анастасія Гімназія 10 Репенко В.І. ІІ
17.               Лисенко Руслан НВК № 3 10 Савчук Т.А. ІІІ
18.               Столяров Владислав Гімназія 11 Яровенко С.Г. І
19.               Ольшевський Максим НВК № 3 11 Ваховська І.І. ІІ
20.               Мельниченко Дарія НВК № 4 11 Жучкова В.М. ІІІ

Голова журі    (підпис)                   Т.Я. Бурима

Експерт-консультант     (підпис)      Ваховська І.І.

Для участі у ІІІ етапі направляються:

П.І.Б. Заклад Клас П.І.Б. вчителя Місце
1 Кірсанов Костянтин Гімназія 7 Репенко В.І. І
2 Тарасенко Гліб Гімназія 8 Репенко В.І. І
4 Цвілюк Ольга НВК № 4 9 Жучкова В.М. І
5 Іванов Кирило НВК № 4 10 Зарицька С.А. І
6 Столяров Владислав Гімназія 11 Яровенко С.Г. І

Голова журі    (підпис)      Т.Я. Бурима

іноземна мова німецька мова 8, 9, 10, 11 класи

Витяг з протоколу

проведення  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін у 2019-2020 навчальному році

іноземна мова (іспанська  мова)  8 – 11 класи

П.І.Б. Заклад Клас П.І.Б. вчителя Місце
1. Нужна Маргарита ЗОШ № 1 8 Рибитва О.О. ІІІ
2. Липовецька Анастасія НВК № 4 9 Данюк З.А. ІІІ

 

 

Голова журі (підпис)    І.В. Жучкова