Востаннє змінено: 14 березня 2018

Екстернат

11 6e73e     Екстернат - одна з форм здобуття повної загальної середньої освіти, що передбачає самостійне опанування екстерном програмового матеріалу в обсязі, визначеному Державним стандартом початкової загальної освіти, Державним стандартом базової та повної загальної середньої освіти, або знань згідно з вимогами програмового матеріалу за певний клас чи з окремих навчальних предметів для отримання документа про відповідний рівень освіти (табель, свідоцтво, атестат).

Екстерн - особа, яка самостійно опановує програмовий матеріал і якій надається можливість проходження річного оцінювання навчальних досягнень та державної підсумкової атестації (далі - атестація) на базі загальноосвітніх навчальних закладів.

ПОЛОЖЕННЯ про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах

ЛИСТ Міністерства  освіти  і  науки  України "Про  застосування  Положення  про  екстернат  в  загальноосвітніх  навчальних  закладах"

ЗАЯВА

ПРОТОКОЛ річного оцінювання екстернів

ОСВІТНЯ ДЕКЛАРАЦІЯ про завершення здобуття базової загальної середньої освіти

НАКАЗ відділу  освіти  Бучанської  міської  ради  від  28.08.2017 р. №208 "Про організацію навчання учнів за  екстернатною формою у 2017/2018 навчальному році"

Вакансія

  • Вчитель початкових класів,
    З навантаженням 2 ст.

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2018