Востаннє змінено: 19 лютого 2018

Основна школа

ОСВІТНІ  ПРОГРАМИ  

НАВЧАЛЬНІ ПЛАНИ

ПОРЯДОК переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу

Необхідність отримання паспорта у формі ID-картки000 5232f

Учням, які планують вступати 2018 року на молодшого спеціаліста на основі 9-ти класів, потрібно заздалегідь потурбуватися про отримання паспорту в формі ID-картки.

Відповідно до Умов прийому, вступникам на молодшого спеціаліста на базі 9-ти класів під час подання заяви на вступ необхідно предʼявити оригінал документа, що посвідчує особу, та подати його копію.

Таким документом є паспорт у вигляді ID-картки, який видається громадянам України з 14-річного віку. Тому буде потрібно для вступу на основі 9-ти класів подавати саме таку ID-картку. Адже вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті вступники, яким 14 років виповнилося після 1 травня 2018 року.

Нагадуємо також, що прийом заяв на молодшого спеціаліста для вступників на базі 9-ти класів почнеться 9 липня і триватиме до 14 липня 2018 року. Такі вступники подаватимуть заяви в паперовій формі. Водночас вступники на базі 11-ти класів подаватимуть документи виключно в електронній формі.

Лист МОН України № 1/11-1467 від 09 лютого 2018 року "Щодо документів які посвідчують особу"

УМОВИ прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році

Умови прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2018 році

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус"

Вакансія

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019