Breadcrumbs

Понеділок, 04 вересня 2017

Оновлене поле для нових спортивних звершень

Переглядів: 60 коментарі відсутні мітки: спортивно-масова

Оновлене поле для нових спортивних звершень

4 вересня у місті Бучі урочисто відкрили оновлене футбольне поле. Спортивне свято на території Бучанського НВК «Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. - ЗОШ І-ІІІ ст.№4» зібрало не лише юних футболістів, вчителів фізичної культури і тренерів, а й батьків, мешканців міста. Проведена капітальна реконструкція поля зі сучасним штучним покриттям - і поле відповідає всім технічним стандартам і вимогам.

Порадіти з майбутніми зірками футболу при…

Четвер, 31 серпня 2017

Міська методична комісія вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни

Переглядів: 99 коментарі відсутні мітки: спортивно-масова

Міська методична комісія вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни

 31 серпня 2017 року у приміщенні Бучанської ЗОШ I-III ст. №4 відбулося секційне засідання вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни загальноосвітніх навчальних закладів міста з теми: "Організаційно-методичне забезпечення викладання фізичної культури та захисту Вітчизни у 2017-2018 навчальному році."

 У роботі засідання взяли участь: Ковальський В.В., спеціліст відділу освіти з питань фізичної культури та спорту,…

Середа, 30 серпня 2017

Секційне засідання педагогів ДНЗ міста

Переглядів: 67 коментарі відсутні мітки: дошкільна освіта

Секційне засідання педагогів ДНЗ міста

29 серпня 2017 року на базі дошкільного навчального закладу № 1 «Сонячний» відбулися секційні засідання педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів міста. В ході засідань було обговорено інструктивно-методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо організації освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах та завдання освітньої роботи у 2017/2018 навчальному році, про реалізацію освітньої реформи «Нова українська школа» в частині забе…

Вівторок, 29 серпня 2017

Освіта Бучі на шляху реформ, ініціатив та інновацій

Переглядів: 283 коментарі відсутні

Освіта Бучі на шляху реформ, ініціатив та інновацій

29 серпня на базі Бучанської СЗОШ №5 відбулася традиційна серпнева нарада педагогічних працівників «Освіта м. Бучі – на шляху реформ, ініціатив, інновацій». У роботі наради взяли участь 147 педагогів: вчителі шкіл, вихователі ДНЗ, керівники гуртків, керівники закладів освіти, керівники міських методичних комісій, голови профспілок.

Для участі у нараді до освітянської родини приєдналися Тетяна Балашова, начальник відділу дошкіль…

Вівторок, 29 серпня 2017

Участь у Міжнародному молодіжному таборі "Пщина-2017"

Переглядів: 80 коментарі відсутні мітки: виховна робота патріотичне виховання учнівське самоврядування

Участь у Міжнародному молодіжному таборі

У нинішньому році мерами двох міст-побратимів Бучі - Анатолієм Федоруком та Пщини - Даріушом Скроболем був започаткований проект по обміну молодіжними делегаціями.

Відповідно до цієї домовленості з 20 по 26 серпня 10 юних бучанців взяли участь у Міжнародному молодіжному таборі «Пщина – 2017». Програма табору була досить насичена: представлення країн-учасників (Польща, Німеччина, Україна та Хорватія), екскурсійні подорожі до Кра…

<<  1 2 3 4 5 6 7  >>