Breadcrumbs

Вівторок, 26 січня 2016

Все змінюється і ми також...

Переглядів: 225 коментарі відсутні

Все змінюється і ми також...

Як вже відомо, життя не стоїть на місці постійно вирує і змінюється в залежності від обставин, що впливають на нього. Так і ми постійно шукаємо кращих шляхів співпраці із педагогічними колективами, учнями, вихованцями та їх батьками. Ні для кого не секрет, що останнім часом наш відділ освіти взяв курс на соціалізацію та поширення в мережі Інтернет і це не могло не відбитися на нашому основному інтернет ресурсі - офіційному сайті відділу освіти Бучанської міської ради.

Ми далеко не впе…

Вівторок, 26 січня 2016

Розвиток особистості молодших школярів

Переглядів: 249 коментарі відсутні

Розвиток особистості молодших школярів

26 січня 2016 рокуна базі Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відбувся міський семінар-практикум для учителів 1-х, 4-х класів з теми:"Розвиток особистості молодших школярів на принципах життєвої компетентності через інтерактивні методи навчання та виховання»

Семінар відкриламетодист міського методичного кабінету Цвєткова Н.Д.,яка наголосила на тому, що сучасна початкова школа потребує інноваційних технологій, здатних підготувати школярів до подальшого життя та навчання в основній школі.…

Понеділок, 25 січня 2016

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку та живопису

Переглядів: 243 коментарі відсутні

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку та живопису

Добровільним пожежним товариством України спільно з ДСНС України та редакцією журналу «Пожежна та техногенна безпека» буде проведено Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку та живопису  на протипожежну та техногенну тематику з 01.02. по 01.03.2016 року.

Умови проведення:

1. Загальні положення
З метою формування у дітей культури поводження з вогнем, залучення до дій, спрямованих на запобігання пожежам, іншим техногенним явищам та навчання діям в умовах надзвичайних си…

<<  33 34 35 36 37 38