Breadcrumbs

П'ятниця, 12 лютого 2016

Вітаємо талановитих бучанських школярів - переможців Обласної виставки-конкурсу дитячого малюнка «Право очима дитини»!

Переглядів: 223 коментарі відсутні мітки: патріотичне виховання

Вітаємо талановитих бучанських школярів - переможців Обласної виставки-конкурсу дитячого малюнка «Право очима дитини»!

З метою виявлення й підтримки юних талантів та обдарувань, формування правової культури дітей та учнівської молоді на Київщині проведено обласну виставку-конкурс дитячого малюнка «Право очима дитини». На участь у конкурсі подано близько 80 робіт учнів, вихованців навчальних закладів Бородянського, Васильківського, Володарського, Згурівського, Кагарлицького, Переяслав-Хмельницького, Рокитнянського, Сквирського, Ставищенського районів, міста Буча. Конкурс проводитьс…

П'ятниця, 12 лютого 2016

Перший відкритий фестиваль КВК «Буча збирає друзів»

Переглядів: 264 коментарі відсутні

Перший відкритий фестиваль КВК «Буча збирає друзів»

Напередодні Дня святого Валентина у Центральному будинку культури відбулася знакова подія. 11 лютого було започатковано нову традицію - проведення фестивалю КВК, який сприяє вихованню підростаючого покоління, відродженню та популяризації культурних та моральних цінностей сім’ї, збереженню народних, родинних традицій, пошуку і підтримці дитячих та юнацьких творчих колективів, обміну творчим досвідом.

Організаторами стали відділ …

Четвер, 11 лютого 2016

Пробне ЗНО - 2016

Переглядів: 194 коментарі відсутні мітки: ЗНО

Пробне  ЗНО - 2016

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це добровільне тестування осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів, що дає їм можливість ознайомитись із процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні в 2016 році триватиме з 5 до 30 січня 2016 року.

Вартість пробного ЗНО з одного предмета становить 111.00 грн.

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

Четвер, 11 лютого 2016

Впровадження інноваційних технологій в умовах ДНЗ

Переглядів: 810 коментарі відсутні мітки: дошкільна освіта

 Впровадження інноваційних технологій  в умовах ДНЗ

«Здоров’я - це цінність, причому єдина, заради якої справді слід не лише не шкодувати часу, сил, праці і всіляких благ, але й треба пожертвувати заради нього часточкою самого життя, яке без здоров'я стає нестерпним і принизливим» (Мішель де Монтель). Саме таке педагогічне кредо фізінструктора дошкільного навчального закладу № 5 «Капітошка» Рожик Юлії Валентинівни, яка сьогодні, 11 лютого 2016 року, провела майстер-клас для інструкторів з фізичного виховання дошкільних навчальних закладів міст…

Середа, 10 лютого 2016

Семінар-практикум вихователів середніх груп ДНЗ

Переглядів: 949 коментарі відсутні мітки: дошкільна освіта

Семінар-практикум вихователів середніх груп ДНЗ

Сьогодні ми повертаємось до забутого, відроджуючи, про­буджуючи до життя національні традиції, національний дух нашого народу. Починати цю роботу потрібно з раннього віку в сім'ї, в дошкільному закладі, у школі.

10 лютого на базі ДНЗ № 6 «Яблунька» відбувся міський семінар-практикум вихователів середніх груп з теми «Народознавство як засіб духовного виховання дітей дошкільного віку». Захід розпочала зі знайомства психолог ДНЗ «Яблунька» Аліна Валеріївна Голуб.

У ході теоре…

<<  33 34 35 36 37 38 39 40  >>