Breadcrumbs

П'ятниця, 17 лютого 2017

Засідання професійного клубу «Психологічна майстерня»

Переглядів: 249 коментарі відсутні

Засідання професійного клубу «Психологічна майстерня»

16 лютого 2017 р. на базі Бучанської СЗОШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов відбулося засідання професійного клубу «Психологічна майстерня». Практичний психолог ДНЗ № 1 «Сонячний» Книшоїд Наталія Олегівна провела тренінгове заняття для працівників психологічної служби м. Буча «Основи надання першої психологічної допомоги після надзвичайних ситуацій».

Практичні психологи та соціальні педагоги також обговорили п…

Четвер, 16 лютого 2017

Інтелектуальний розвиток старших дошкільників

Переглядів: 161 коментарі відсутні мітки: дошкільна освіта

Інтелектуальний  розвиток  старших дошкільників

Під час вивчення математики в початковій школі із труднощами стикаються насамперед не ті діти, які не мають достатнього обсягу знань та вмінь, а ті, у кого не розвинена пізнавальна активність, не сформована звичка думати, шукати відповідь, хто має низький рівень розумової активності. З огляду на це одним з основних завдань під час формування елементарних математичних уявлень є розвиток у дітей логічного мислення, уміння бачити й розуміти взаємозв’язки і залежності між предметами та явищами на…

Четвер, 16 лютого 2017

Науково-практичний семінар для вчителів-логопедів

Переглядів: 129 коментарі відсутні

Науково-практичний семінар для вчителів-логопедів
14 лютого 2017 р. на базі ДНЗ № 1 «Сонячний» відбувся міський науково-практичний семінар з теми: «Освітні технології у реалізації змісту корекційно-розвивального навчання дітей з вадами мовлення». У роботі семінару взяли участь: доктор філософії в галузі педагогіки, старший науковий співробітник лабораторії логопедії Інституту спеціальної педагогіки Національної академії педагогічних наук України Рібцун Юлія Валентинівна, завідувач міського методичного кабінету відділу освіти Лук’яненко Олена Ан…

Середа, 15 лютого 2017

Засідання міської творчої групи

Переглядів: 145 коментарі відсутні мітки: семінар-практикум

Засідання міської творчої групи

15 лютого 2017 р. на базі Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулося засідання міської творчої групи вчителів початкових класів, які працюють за педагогічною технологією «Росток» з теми: «Проектно-пошукова діяльність учнів початкових класів на уроках навколишнього світу».

Робота вчителів початкових класів була зосереджена на розвитку національно-патріотичного виховання особистості учня на основі впровадження принципів педагогічної технології «Росток».

Засту…

Вівторок, 14 лютого 2017

Виховання емоційних почуттів дітей дошкільного віку

Переглядів: 150 коментарі відсутні мітки: дошкільна освіта

Виховання емоційних почуттів дітей дошкільного  віку

«Усе прекрасне, що існує в навколишньому світі і створене людиною для інших людей, повинно доторкнутися до серця дитини і облагородити його» - саме ці слова В.Сухомлинського стали девізом міського семінару-практикуму для вихователів дошкільних навчальних закладів, який пройшов 14.02.2017 року у ДНЗ № 6 «Яблунька». На семінарі були присутні вихователі дошкільних закладів міста, серед яких і молоді педагоги.

Під час теоретичного блоку учасники обговорили питання «Виховання емоційних поч…

<<  1 2 3 4 5 6 7 8  >>