Breadcrumbs

Четвер, 20 квітня 2017

Громадські обговорення Програми розвитку бучанської освіти

Переглядів: 201 коментарі відсутні

Громадські обговорення Програми розвитку бучанської освіти

Необхідність удосконалення системи освіти майбутньої Бучанської об’єднаної територіальної громади та вироблення нової освітньої та наукової стратегії із врахуванням перспективи якісних змін в України зумовили розробку відділом освіти Бучанської міської ради нової Програми розвитку та функціонування системи освіти м. Буча (Бучанської об’єднаної територіальної громади) на 2017-2018 роки.

Робоча група працювала над створенням та у…

П'ятниця, 14 квітня 2017

Бучанські школярі - призери обласного етапу Чемпіонату України з баскетболу 3*3

Переглядів: 198 коментарі відсутні мітки: спортивно-масова

Бучанські школярі - призери обласного етапу Чемпіонату України з баскетболу 3*3

 14 квітня у м. Біла Церква відбулися фінальні змагання ІІ-го обласного етапу чемпіонату України з баскетболу 3x3 серед команд юнаків і дівчат загальноосвітніх навчальних закладів (Шкільна Баскетбольна Ліга України 3х3), у яких приймали участь переможці зонального обласного етапу змагань. Це команди з міст Біла Церква, Буча, Переяслав-Хмельницький, Ірпінь, Бровари, Фастів, Києво-Святошинського, Обухівського, Тетіївського, Білоцерківського районів. Приємно цьо…

П'ятниця, 07 квітня 2017

Семінар-практикум вчителів початкових класів

Переглядів: 293 коментарі відсутні

Семінар-практикум  вчителів початкових класів

6 квітня 2017р. на базі Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відбувся семінар-практикум для вчителів 1-х, 4-х класів з теми: «Використання освітніх технологій в навчально-виховному процесі початкової школи».
На чолі з методистом міського методичного кабінету відділу освіти Цвєтковою Наталією Дмитрівною педагоги обговорили актуальні питання реалізації діяльнісного підходу та зміни у навчанні і вихованні дітей молодшого шкільного віку в умовах модернізації освіти.
У рамках практичної част…

П'ятниця, 31 березня 2017

Школа молодого вчителя

Переглядів: 307 коментарі відсутні

Школа молодого вчителя

29.03.2017р. на базі Бучанської Української гімназії відбувся тренінг для педагогів «Школи молодого вчителя» з теми: «Профілактика синдрому «професійного вигорання» у педагогічних працівників», який провела Лисенко Неля Дмитрівна методист практичної психології, соціальної роботи та спеціальної педагогіки міського методичного кабінету відділу освіти. У заході взяли участь керівник «Школи молодого вчителя» Мащенко Світлана Євгенівна, методист міського методичного кабінету та 28 молодих педагогі…

<<  1 2 3 4 5 6 7 8  >>