Breadcrumbs

П'ятниця, 07 квітня 2017

Семінар-практикум вчителів початкових класів

Переглядів: 379 коментарі відсутні

Семінар-практикум  вчителів початкових класів

6 квітня 2017р. на базі Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відбувся семінар-практикум для вчителів 1-х, 4-х класів з теми: «Використання освітніх технологій в навчально-виховному процесі початкової школи».
На чолі з методистом міського методичного кабінету відділу освіти Цвєтковою Наталією Дмитрівною педагоги обговорили актуальні питання реалізації діяльнісного підходу та зміни у навчанні і вихованні дітей молодшого шкільного віку в умовах модернізації освіти.
У рамках практичної част…

П'ятниця, 31 березня 2017

Школа молодого вчителя

Переглядів: 390 коментарі відсутні

Школа молодого вчителя

29.03.2017р. на базі Бучанської Української гімназії відбувся тренінг для педагогів «Школи молодого вчителя» з теми: «Профілактика синдрому «професійного вигорання» у педагогічних працівників», який провела Лисенко Неля Дмитрівна методист практичної психології, соціальної роботи та спеціальної педагогіки міського методичного кабінету відділу освіти. У заході взяли участь керівник «Школи молодого вчителя» Мащенко Світлана Євгенівна, методист міського методичного кабінету та 28 молодих педагогі…

Четвер, 30 березня 2017

Новини та шляхи їх поширення

Переглядів: 383 коментарі відсутні мітки: круглий стіл

Новини та шляхи їх поширення

Черговий круглий стіл адміністраторів веб-сайтів закладів освіти міста пройшов сьогодні у ДНЗ №5 Капітошка. Не зважаючи на канікулярний час і постійну завантаженість наших адміністраторів, у заході прийняло участь 7 осіб (список нижче).

Цього разу зустріч пройшла плідно і доволі продуктивно. Учасники обговорили важливі питання організації роботи із контентом, поділилися власним досвідом і взяли собі на озброєння декілька інструментів.

Серед ключових пинань, що розглядались на …

Четвер, 30 березня 2017

ПРОБНЕ ЗНО-2017

Переглядів: 313 коментарі відсутні

ПРОБНЕ  ЗНО-2017

Нагадуємо, що 01.04.2017 відбудеться пробне тестування з Української мови і літератури.

Не забудьте роздрукувати запрошення з особистого кабінету учасника ПЗНО.

У разі втрати логіна та пароля до особистого кабінету учасника ПРОБНОГО ЗНО 2017 необхідно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. запит з проханням відновити доступ до кабінету, вказавши прізвище, ім’я, по батькові, регіон проживання та телефон, який було вказано під час реєстрації.

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9  >>