Breadcrumbs

Субота, 13 травня 2017 Переглядів: 313

Бучанські школярі - призери обласного етапу спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя"

Жодного коментаря
мітки: патріотичне виховання спортивно-масова

Бучанські школярі - призери обласного етапу спортивно-масового заходу

Рекомендовані новини


 13 травня у м. Біла Церква на стадіоні ДЮСШ «Зміна» відбулися змагання обласного фінального етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу для дітей «Олімпійське лелеченя». Право участі у фінальних змаганнях здобули 12 команд, які раніше посіли з 1 по 3 місця у обласному зональному етапі Заходу. Серед них – команда Бучанської ЗОШ I-III ст. №3. Разом з нами у фіналі змагались команди з Білої Церкви, Борисполя, Броварів, Обухова, Фастова, Бородянського, Броварського, Володарського, Києво-Святошинського, Обухівського та Рокитнянського районів.

 Відповідно до «Положення про Київський обласний спортивно-масовий захід для дітей «Олімпійське лелеченя – 2017», в його програму увійшли 4 конкурси: презентація команди «Ми – олімпійська надія України», Олімпійська вікторина, комбінована естафета (12 етапів) та рухлива гра. У команд було дві неділі часу на те, щоб вдосконалити деякі уміння та навики з конкурсів програми, виправити помилки, допущені у зональному етапі змагань. З цим завданням наша команда прекрасно впоралась. У Олімпійській вікторині та рухливій грі наші учні були найкращими – 1 місця, у естафеті – 4, і тільки у презентації команди – 7. За найменшою сумою місць у всіх конкурсах наша команда не тільки впевнено обійшла команди, яким поступилась у зональному етапі Заходу, а й була кращою за ряд інших.

 В підсумку, команда Бучанська ЗОШ I-III ст. №3 з сумою місць – 13 поступилась тільки 2 пунктами команді з Білої Церкви, здобувши друге призове місце. Вітаємо команду та навчальний заклад з успішним виступом !!! До успішної підготовки команди до даного Заходу, крім учителів фізичної культури, були залучені ще ряд педагогів закладу.

Автор

Володимир Ковальський

Залишити коментар

Ви не ввійшли на сайт, щоб залишати коментарі. Ви можете увійти по формі нижче, або через FACEBOOK.