П'ятниця, 01 червня 2018 Переглядів: 244

Герої серед нас

Герої серед нас

Рекомендовані новини

Звання «Почесний громадянин Бучі» – це вища форма вираження вдячності суспільства конкретній людині за діяльність на користь міста, а також дань пошани особі, що має особливі заслуги перед Вітчизною. Цей почесний титул присвоюється тим громадянам Бучі, чиє життя і діяльність були тісно пов’язані з містом: за заслуги, благодійництво, участь в історичних подіях, участь у відродженні та становленні підприємств міста, спортивні та творчі досягнення, наукове відкриття або авторство наукових досягнень, що сприяли розвитку міста.

Я була вражена тим, що це звичайні люди, які є посеред нас, і з багатьма ми знайомі, але навіть не знали, що вони Почесні громадяни нашого міста. До того ж було надзвичайно цікаво знайомитися із біографіями цих по-справжньому визначних людей.

Представники рою «Бучанські ятагани» організували для наших найменших гімназистів, учнів 5-8 класів, зустріч із Почесним громадянином міста, педагогом-новатором, директором першої на Київщині гімназії Шевчуком Миколою Полікарповичем. Він розповідав про своє досить непросте дитинство. Як намагався, долаючи перешкоди, завжди рухатись до своєї мрії, створити заклад, де учні мали б змогу здобувати якісну освіту, мати широкі права і простір для творчості, заклад, у якому всім добре ‒ і дітям, і педагогам, і батькам.

Автор

Бондар Софія (учасниця рою «Бучанські ятагани»)

Вакансія

Корисні посилання

© Усі права захищено. Буча 2013-2019