Четвер, 06 вересня 2018 Переглядів: 276

Інструктивно-методична нарада вихователів-методистів закладів дошкільної освіти


мітки: дошкільна освіта

 Інструктивно-методична нарада вихователів-методистів закладів дошкільної освіти

Рекомендовані новини


             Сьогодні, 06 вересня 2018 року, на базі закладу дошкільної освіти № 6 «Яблунька» відбулася інструктивно-методична нарада «Особливості організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти у 2018/2019 навчальному році». У роботі наради взяли участь Опеньок Л.К., заступник начальника відділу освіти з питань дошкільної освіти та вихователі-методисти закладів дошкільної освіти міста. Під час наради було розглянуто питання:

- дошкілля – фундамент нової української школи;

- про особливості організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти у 2018/2019 навчальному році;

- про програмно-методичне забезпечення освітнього процесу в закладах дошкільної освіти у 2018/2019 навчальному році;

- про оновлення банку даних освітнього рівня та кількісного складу педагогів закладів дошкільної освіти.

    Зважаючи на те, що основними завданнями закладів дошкільної освіти на 2018/2019 навчальний рік є: задоволення потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти; забезпечення відповідності рівня дошкільної освіти вимогам Базового компонента дошкільної освіти; створення безпечних умов розвитку, виховання та навчання дітей відповідно до санітарно-гігієнічних вимог, рекомендовано:

1. Довести зміст інструктивно-методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України від 13.06.2018 № 1/9-386 «Про особливості організації діяльності закладів дошкільної освіти в 2018/2019 навчальному році» до відома педагогів закладів дошкільної освіти та забезпечити його виконання.

2. Забезпечити поступове узгодження статутної діяльності ЗДО з новими нормами законодавства в дошкільній освіті.

3. Привести програмне та навчально-методичне забезпечення освітнього процесу закладів дошкільної освіти у відповідність до переліку навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України до використання у 2018/2019 навчальному році.

4. Неухильно дотримуватися Наказу МОН України від 20.04.2015 № 446 «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форми власності» при складанні розкладів навчальних занять та їх організації.

5. Використовувати в роботі з дітьми дошкільного віку додаткові освітні програми комплексного і парціального характеру, що мають відповідні грифи Міністерства освіти і науки України або схвалені науково-методичною радою КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

6. Оновити банк даних про освітній рівень та кількісний склад педагогів закладів дошкільної освіти міста.

 

Автор

Людмила Опеньок

Вакансія

  • Вихователь,
    З навантаженням 17ст.

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019