Четвер, 06 вересня 2018 Переглядів: 178

Інструктивно-методична нарада вихователів-методистів закладів дошкільної освіти


мітки: дошкільна освіта

 Інструктивно-методична нарада вихователів-методистів закладів дошкільної освіти

             Сьогодні, 06 вересня 2018 року, на базі закладу дошкільної освіти № 6 «Яблунька» відбулася інструктивно-методична нарада «Особливості організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти у 2018/2019 навчальному році». У роботі наради взяли участь Опеньок Л.К., заступник начальника відділу освіти з питань дошкільної освіти та вихователі-методисти закладів дошкільної освіти міста. Під час наради було розглянуто питання:

- дошкілля – фундамент нової української школи;

- про особливості організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти у 2018/2019 навчальному році;

- про програмно-методичне забезпечення освітнього процесу в закладах дошкільної освіти у 2018/2019 навчальному році;

- про оновлення банку даних освітнього рівня та кількісного складу педагогів закладів дошкільної освіти.

    Зважаючи на те, що основними завданнями закладів дошкільної освіти на 2018/2019 навчальний рік є: задоволення потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти; забезпечення відповідності рівня дошкільної освіти вимогам Базового компонента дошкільної освіти; створення безпечних умов розвитку, виховання та навчання дітей відповідно до санітарно-гігієнічних вимог, рекомендовано:

1. Довести зміст інструктивно-методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України від 13.06.2018 № 1/9-386 «Про особливості організації діяльності закладів дошкільної освіти в 2018/2019 навчальному році» до відома педагогів закладів дошкільної освіти та забезпечити його виконання.

2. Забезпечити поступове узгодження статутної діяльності ЗДО з новими нормами законодавства в дошкільній освіті.

3. Привести програмне та навчально-методичне забезпечення освітнього процесу закладів дошкільної освіти у відповідність до переліку навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України до використання у 2018/2019 навчальному році.

4. Неухильно дотримуватися Наказу МОН України від 20.04.2015 № 446 «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форми власності» при складанні розкладів навчальних занять та їх організації.

5. Використовувати в роботі з дітьми дошкільного віку додаткові освітні програми комплексного і парціального характеру, що мають відповідні грифи Міністерства освіти і науки України або схвалені науково-методичною радою КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

6. Оновити банк даних про освітній рівень та кількісний склад педагогів закладів дошкільної освіти міста.

 

Автор

Людмила Опеньок

Вакансія

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2018