Міські змагання з баскетболу серед учнів ЗНЗ

Жодного коментаря
мітки: спортивно-масова

Рекомендовані новини

У четвер, 4 травня на спортивному майданчику Бучанської ЗОШ I-III ст. №4 відбулися фінальні ігри міських змагань з баскетболу серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів. Зазвичай, змагання з даного виду спорту проходять у квітні, але цього року стороки проведення були зміщені на пізніше саме для того, щоби погодні умови посприяли проведенню фінальних ігор на свіжому повітрі на сучасному баскетбольному майданчику стандартних розмірів, яких немає в жодному спортивному залі наших шкіл. Також, порівняно з іншими роками був змінений Регламент фінальних ігор.

Традиційно, напередодні команди змагались за право грати у фіналі у групових іграх у спортивних залах ЗОШ I-III ст. №3 та СЗОШ I-III ст. №5. Групові ігри нераціонально по часу проводити на баскетбольному майданчику. 3 I групи у фінал вийшли команди Бучанської Української гімназії (I місце) та ЗОШ №3 (II місце), з II групи - відповідно команда СЗОШ №5 та ЗОШ №4.

У фіналі цьогоріч відповідно до зміненого Регламенту команди-переможниці своїх груп грали з командами, які у інших групах зайняли другі місця. Переможці відповідно отримували право грати за I - місце, команди, які поступилися – за III - місце.

У грі за III – місце зійшлися команди ЗОШ №3 та №4. Гра була доволі цікавою та напреженою. Першу половину гри виграла ЗОШ №3. Далі, ЗОШ №4 перехопила ініціативу, та врешті-решт, здобула перемогу та третє призове місце.

У фіналі без особливих проблем команда СЗОШ №5, яка трішки раніше стала призером обласних змагань з баскетболу 3*3, переграла команду Бучанської гімназії та в 4-е поспіль стала переможцем міських змагань та володарем перехідного кубка. Бучанська Українська гімназія стала другою.

Кращим гравцем турніру визнано учня Бучанської СЗОШ №5 Клименка Олексія.

Вітаємо переможців та призерів з успішним виступом у даних змаганнях!!!