П'ятниця, 28 грудня 2018 Переглядів: 214

Міський семінар-тренінг «Попередження та подолання булінгу в освітньому середовищі»

Міський семінар-тренінг «Попередження та подолання  булінгу в освітньому середовищі»

Рекомендовані новини


   26 грудня 2018 року на базі Бучанського центру позашкільної роботи відбувся міський семінар-тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів з теми: «Профілактика та подолання булінгу в освітньому середовищі».

   У ході роботи учасники опрацювали нормативно-правове забезпечення, спрямоване на захист прав дітей, запобігання насильству над дітьми як в освітньому середовищі, так і в сім’ї. Під час тренінгу учасники відпрацьовували навики ідентифікації різних проявів насильства, аналізу можливих причин та наслідків їх виникнення. Значну увагу було приділено індивідуально-психологічним особливостям дітей, які є активними чи пасивними учасниками булінгу та напрямам і формам психолого-педагогічної роботи з ними.

   Під час активної групової роботи учасники напрацювали комплекс заходів, які сприятимуть налагодженню системної роботи у закладах освіти зі створення безпечного простору та попередження негативних явищ в учнівському середовищі; розробили орієнтовний план дій та відповідні методичні рекомендації.

   Важливо зазначити, що всі спеціалісти, які працюють у системі освіти, повинні мати спільне бачення проблеми та разом формувати стратегію реагування на неї. Безумовно, вирішення цього складного питання, можливе лише за небайдужого ставлення всіх учасників освітнього процесу: і педагогічних працівників, і батьків, і самих дітей.

   Захід провели завідувач центру психологічної служби відділу освіти Неля Лисенко та практичний психолог Бучанської Української гімназії Катерина Доценко.

   Дякуємо адміністрації Бучанського центру позашкільної роботи за сприяння в організації проведення семінару-тренінгу.

Автор

Неля Лисенко

Вакансія

  • асистент вихователя,
    З навантаженням 3

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019