Понеділок, 13 березня 2017 Переглядів: 683

Семінар-практикум для учителів української мови та літератури

Семінар-практикум для учителів української мови та літератури

10 березня 2017 року на базі Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 відбувся міський семінар-практикум для учителів української мови та літератури з теми: «Розвиток мислення i мовлення учнiв у процесi вивчення української мови та лiтератури на основi впровадження новiтнiх технологій».
У роботі семінару взяли участь учителі української мови та літератури загальноосвітніх навчальних закладів міста.
Теоретичний блок семінару-практикуму відкрила методист міського методичного кабінету Резніченко Р.С. У своїй доповіді Ріта Сергіївна звернула увагу учителів української мови та літератури на те, що на уроках мовознавства доцільно користуватись цілою низкою сайтів для учителів української мови та літератури, які допомагають учителеві використовувати цікавий матеріал для проведення уроків української мови та літератури щодо розвитку мислення і мовлення учнів на основі новітніх методів та технологій.
Практична частина семінару-практикуму почалася з літературного кафе в 11 класі з теми: «Василь Симоненко – «витязь української поезії». Урок української літератури в вигляді літературного кафе провела учитель української мови та літератури Ломаченко Оксана Василівна. Присутні учителі поринули у світ поезії Василя Симоненка, почули справжній голос поета, узнали цікаві сторінки його біографії та прослухали його вірші у виконанні учнів 11 класу.
Продовжила роботу семінару учитель української мови та літератури Бучанської загальноосвітньої школи №1 Злобіна Аліна Олександрівна, яка провела урок української мови у 6 класі з теми: «Буча в «прикметниковому» вбранні». Аліна Олександрівна уміло поєднала граматичну тему з краєзнавчим матеріалом та використанням інтерактивних вправ для розвитку мовленнєвої компетенції учнів. Педагоги ознайомилися з цікавими фактами з історії міста Бучі та видатними постатями, які проживали в місті.
На завершення семінару-практикуму справжнім подарунком для гостей став позаурочний захід «Українська пісня-душа народу», під керівництвом учителя української мови та літератури Никитчук Анастасії Борисівни. Учасники семінару-практикуму прослухали пісні у виконанні учнів 6 класу та прослухали авторський вірш учениці 10 класу Огнєвої Інелли, про рідний край та українську мову.
Завершився семінар практикум за круглим столом, де усі учасники семінару отримали методичні рекомендації, обмінялися думками, висловили захоплення від побаченого на уроках та на виховному заході. Присутні гості, учителі української мови та літератури побажали дітям наполегливості в оволодінні знаннями, а вчителям – натхнення, здоров’я та невичерпної творчої думки.

Вакансія

  • Директор інклюзивно - ресурсного центру,
    З навантаженням 1 ст.

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2018