Вівторок, 28 листопада 2017 Переглядів: 1603

Семінар-практикум «Співпраця дитсадка і школи – запорука успішної соціалізації особистості»

Семінар-практикум  «Співпраця дитсадка і школи – запорука успішної соціалізації особистості»

Рекомендовані новини


28.11.2017 року на базі НВК «Берізка» Бучанської міської ради відбувся міський семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи, заступників директорів з науково-методичної роботи та методистів закладів дошкільної освіти. Тема семінару «Співпраця дитячого садка і школи - запорука успішної соціалізації дитини».
На семінарі були присутні: заступник начальника відділу освіти з питань дошкільної освіти Опеньок Л.К., завідувач міського методичного кабінету Лук’яненко О.А., завідувач інклюзивно-ресурсного центру Порошинська Н.В.

Цікаво пройшла ранкова зустріч з присутніми. Інтерактивна вправа «Привітання» налаштувала присутніх на робочий лад.
Макаренко Н.П., заступник директора з навчально-виховної роботи НВК «Берізка», підготувала виступ «Соціальність – інтегрована характеристика дитини». «Особистість випускника дитячого садка: базові якості» - виступ Рудої М.С., практичного психолога.
Учасники семінару мали можливість ознайомитись з методикою «Лялька як персона: педагогічний підхід для соціального і психологічного розвитку дитини», яку презентувала Глущенко Н.П., вихователь НВК «Берізка».
Кирик Н.В., музичний керівник НВК «Берізка», показала фрагмент заняття у 1 класі, а Драгусевич О.В., учитель-логопед, - у старшій групі за методикою «Лялька як персона». Присутні учасники семінару-практикуму переглянули відео-зустрічі дітей з лялькою.
Дуже актуальним є сьогодні залучення дітей з особливими потребами в загальноосвітній простір. Саме з питання: «Супровід дітей з особливими потребами у закладах освіти» виступила Н.В.Порошинська.
В кінці був проведений круглий стіл, де кожен міг висловити думку. Семінари-практикуми дуже потрібні педагогам. Саме цей семінар-практикум пройшов на високому методичному рівні.
Велика подяка педагогам НВК «Берізка» за гостинний прийом та змістовну організаці. Семінару- практикуму.

Завідувач міського методичного кабінету О.А Лук ‘яненко

main616D0EE1 3A9D 48E1 8D4A 9ADE6ED9140B 500x375 78be1

Вакансія

  • Вчитель початкових класів,
    З навантаженням 1 ст.

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2018