П'ятниця, 12 січня 2018 Переглядів: 1021

Січневі засідання міських методичних комісій

Січневі засідання міських методичних комісій

Рекомендовані новини

Вчителі міста Бучі весь час перебувають у постійному вдосконаленні мистецтва вчити і виховувати дітей. Однією з форм професійного вдосконалення є засідання міських методичних комісій, які пройшли 12 січня на базі Бучанського НВК №4.

Загалом відбулося засідання 18 предметних комісій та комісії заступників директорів з навчально-виховної роботи, заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів, практичних психологів та соціальних педагогів. До роботи комісій долучилися працівники міського методичного кабінету, спеціалісти відділу освіти, керівники міських центрів: інклюзивно-ресурсного, психологічної служби, патріотичного виховання та спортивної роботи.

Нарізним каменем роботи кожної комісії було питання реалізації концепції Нової Української школи а також зміни, які приніс новий Закон України «Про освіту». Так, заступники директорів з виховної роботи та педагоги організатори розглядали тему «Функціонування виховної системи закладу в умовах становлення Нової Української школи». У інтерактивній формі опрацювали питання розвитку демократичних принципів та впровадження принципу партнерства у виховні системи закладів освіти.

Вакансія

Корисні посилання

© Усі права захищено. Буча 2013-2019