П'ятниця, 01 грудня 2017 Переглядів: 364

Тиждень батьківства в «Капітошці»


мітки: дошкільна освіта

Тиждень батьківства в «Капітошці»

    Пошук шляхів, спрямованих на формування взаєморозуміння та довіри, побудови партнерської взаємодії між закладом і родиною має ініціювати педагогічний колектив. Сучасне життя спонукає до урізноманітнення та оновлення форм спільної роботи з батьками. І один з таких напрямків – заохочення батьків брати активну участь в освітньому процесі.

     Здійснення цієї роботи, досягнення в ній справжнього успіху можливі лише при індивідуальному підході до кожної сім’ї. Тільки тоді батьки йтимуть до дитячого садка зі своїми радощами і сумнівами, стануть єдиним колективом, завжди допоможуть і підтримають педагога. Саме тому у закладі дошкільної освіти № 5 «Капітошка» пройшов Тиждень батьківства: це і день відкритих дверей, і день самоврядування, і засідання батьківського лекторію, і виставка «Таланти «Капітошки», свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Як же дивувалися і раділи незвичайним гостям дошкільнята! Були особливо щасливі ті, чиї батьки не побоялися «приміряти» на себе відповідальну і не просту роль — роль вихователя та помічника!

     Організована таким чином взаємодія закладу дошкільної освіти з батьками дала змогу підвищити педагогічну компетентність батьків. А це, у свою чергу, підвищило довіру до працівників закладу, додало їм авторитету.

«Виховує все: люди, речі, явища, але перш за все, люди.
З них на першому місці — батьки і педагоги»
А.С. Макаренко

Автор

Людмила Опеньок

Вакансія

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2018