Неділя, 24 червня 2018 Переглядів: 587

Випускний бал-2018

Випускний бал-2018

Рекомендовані новини


     23 червня 2018 року зала кінотеатру «Акваріус» наповнилась пахощами квітів, сяйвом святкового вбрання та посмішок, сподіваннями та гарним настроєм. У цей день 173 юнаків та дівчат, сучасних, красивих та впевнених у собі, з учнів перетворилися на випускників.
     Випускний бал – це підсумок сумлінного старання учнів, натхненної праці вчителів та постійної підтримки батьків. Це початок нового цікавого шляху пошуку, звершень та перемог.
     Традиційно свято відкрив начальник відділу освіти Олег Іванович Цимбал, який побажав нових досягнень випускникам, подякував батькам за їх підтримку, а вчителям на невтомну працю і любов до своїх учнів.
     Серед випускників були ті, хто протягом одинадцяти років, проведених у стінах навчальних закладів, докладав чималих зусиль у навчанні, був активним учасником шкільного життя. Це - гордість бучанських шкіл та надія міста - золоті та срібні медалісти.
     У цьому році після складання ЗНО та оприлюднення їх результатів, підтвердили свої знання тринадцять медалістів із чотирьох навчальних закладів міста. Вони разом із найріднішими людьми, своїми батьками, піднімалися на сцену для одержання своїх нагород та цінних подарунків від міського голови Анатолія Петровича Федорука.
     Не залишились без уваги і решта випускників. У кожного з них залишиться згадка про шкільне життя, адже всі одинадцятикласники отримали сертифікати на відеоподарунок, які вручив заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Сергій Анатолійович Шепетько.
     Особливо зворушливими були прощальні слова випускників 2018 року. Слова подяки учителям, батькам і однокласникам лунали зі сцени від золотих медалістів - Андрія Волківського, Діни Душі та голови учнівського самоврядування міста - Марини Онищенко. Вони звернулися до своїх перших вчителів, які познайомили їх із країною знань; педагогів, котрі вели нелегкими стежками шкільних наук; батьків, які завжди були поруч.
     З напутнім словом від імені усіх батьків випускників звернулася Олена Анатоліївна Рудницька, яка побажала гарної долі та залишатися завжди добрими, чуйними та наполегливими.
     Випускники, кружляючи у прощальному вальсі на Київській площі міста, незважаючи на примхи погоди, поринали у спогади, мрії, сподівання, відчуваючи радість, смуток та легку печаль... Вони назавжди попрощалися з дитинством.

Автор

Аліна Злобіна

Вакансія

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019