Понеділок, 04 лютого 2019 Переглядів: 201

Завершення семінару-тренінгу за курсом «Культура-добросусідства»


мітки: дошкільна освіта

Завершення семінару-тренінгу за курсом «Культура-добросусідства»

Рекомендовані новини


    На хвилі позитиву, натхнення, віри у власні сили, з безліччю ідей і амбітних планів на майбутнє завершився міжрегіональний авторський семінар-тренінг з методики роботи за програмою міжкультурної і громадянської освіти «Український віночок» курсу «Культура добросусідства» для педагогів закладів дошкільної освіти м. Київ і Київської області.

      П’ять днів практичної роботи, обміну досвідом, щирих емоцій, пошуку, роздумів, креативу, нових вражень і океан позитиву! Семінар об’єднав 27 яскравих, талановитих, творчих, активних педагогів. За цей короткий час зовсім незнайомі люди стали гарними друзями, справжньою командою однодумців, які прагнуть змінювати світ на краще. Дякуємо кожній учасниці за внесок в неймовірно комфортну й доброзичливу атмосферу, яка панувала. Ви – найкращі, захоплюємося вами!!!

        З педагогами працювала команда досвідчених тренерок із різних куточків України: Ірина Литвинова, Лариса Петрик, Валентина Потапова (Valentina Potapova), Олена Савчук, Ольга Романчак, Nataliya Chumak, Наташа Мала на чолі з авторкою і натхненницею курсу «Культура добросусідства» Маргарита Араджиони (Margaryta Aradzhyoni). Захід відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки України (лист від 09.07. 2018 р. № 1/9-438) в рамках виконання Інформаційно-дослідним центром «Інтеграція та розвиток» проекту «Development of a democratic environment and tolerance through cooperation of educators and parents in pre-school educational institutions, primary schools and communities» (UKR-18/0011), що фінансується Посольством Королівства Норвегії в Україні.

Дякуємо адміністрації Бучанського центру позашкільної роботи за допомогу в організації заходу та можливість працювати в комфортних умовах!

Автор

Олег Цимбал

Вакансія

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019