П'ятниця, 05 лютого 2016

Пора до школи

Переглядів: 460

Пора до школи

Шановні батьки та учні загальноосвітніх шкіл міста!    

В звʼязку зі зниженням рівня захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції наказом відділу освіти Бучанської міської ради від 05.02.2016 року №26-О відновлено навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах міста.

Понеділок, 01 лютого 2016

Семінар-практикум завідувачів ДНЗ міста

Переглядів: 630

Семінар-практикум завідувачів ДНЗ міста

З початком нового навчального року до керівника дошкільного навчального закладу з різних питань звертаються батьки, члени колективу тощо. Якісь із порушених у цих зверненнях питань можна вирішити на місці, розв'язання інших потребує певного часу. У будь-якому разі керівник має дотримуватися визначених законодавчо строків розгляду звернень. Якщо ж ці строки не витримуються, а отже порушуються права громадян, виникають непорозуміння між керівником навчального закладу та заявниками, що доволі ча…

П'ятниця, 29 січня 2016

Карантин продовжено

Переглядів: 431

Карантин продовжено

У зв'язку із напруженою епідеміологічною ситуацією в регіоні, було прийняте рішення про продовження карантину у бучанських школах, ще на один тиждень на попередніх умовах прописаних у наказі, тобто із вичиткою навчальних програм шляхом ущільнення.

Підставою став рекомендаційний лист Ірпінського міжрайонного управління держсанепідслужби у Київській області.

Четвер, 28 січня 2016

Семінар-практикум учителів суспільних дисциплін

Переглядів: 411

Семінар-практикум учителів суспільних дисциплін

Сучасний урок – це твір мистецтва, де педагог уміло використовує всі можливості для розвитку особистості учня.Для створення сприятливих умов особистісного зросту учнів, учитель має постійно вдосконалювати свою професійну майстерність.

  Сьогодні, 28 січня, Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 приймала учителів історії та правознавства шкіл міста на семінарі-практикумі вчителів суспільних дисциплін з теми “Заст…

Семінар-практикум для працівників психологічної служби

21 січня 2016 року на базі ДНЗ № 5 «Капітошка» пройшов семінар-практикум з теми: «Організація та зміст роботи практичних психологів та вчителів-логопедів з гіперактивними дітьми в умовах ДНЗ».

В роботі семінару взяли участь: завідувач міської ПМПК Порошинська Н. В., керівник міської методичної комісії вчителів-логопедів Телепенко О. С., вчителі-логопеди, практичні психологи, соціальні педагоги, тифлопедагоги навчальних закладів міста у кількості 20 осіб.

В теоретичній частині …

Вільна вакансія

  • Вчитель - дефектолог інклюзивно - ресурсного центру,
    З навантаженням 1 ст.

© Усі права захищено. Буча 2013-2017