Четвер, 11 лютого 2016

Пробне ЗНО - 2016

Переглядів: 439 мітки: ЗНО

Пробне  ЗНО - 2016

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це добровільне тестування осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів, що дає їм можливість ознайомитись із процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні в 2016 році триватиме з 5 до 30 січня 2016 року.

Вартість пробного ЗНО з одного предмета становить 111.00 грн.

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

 Впровадження інноваційних технологій  в умовах ДНЗ

«Здоров’я - це цінність, причому єдина, заради якої справді слід не лише не шкодувати часу, сил, праці і всіляких благ, але й треба пожертвувати заради нього часточкою самого життя, яке без здоров'я стає нестерпним і принизливим» (Мішель де Монтель). Саме таке педагогічне кредо фізінструктора дошкільного навчального закладу № 5 «Капітошка» Рожик Юлії Валентинівни, яка сьогодні, 11 лютого 2016 року, провела майстер-клас для інструкторів з фізичного виховання дошкільних навчальних закладів міст…

Семінар-практикум вихователів середніх груп ДНЗ

Сьогодні ми повертаємось до забутого, відроджуючи, про­буджуючи до життя національні традиції, національний дух нашого народу. Починати цю роботу потрібно з раннього віку в сім'ї, в дошкільному закладі, у школі.

10 лютого на базі ДНЗ № 6 «Яблунька» відбувся міський семінар-практикум вихователів середніх груп з теми «Народознавство як засіб духовного виховання дітей дошкільного віку». Захід розпочала зі знайомства психолог ДНЗ «Яблунька» Аліна Валеріївна Голуб.

У ході теоре…

П'ятниця, 05 лютого 2016

Пора до школи

Переглядів: 512

Пора до школи

Шановні батьки та учні загальноосвітніх шкіл міста!    

В звʼязку зі зниженням рівня захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції наказом відділу освіти Бучанської міської ради від 05.02.2016 року №26-О відновлено навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах міста.

Понеділок, 01 лютого 2016

Семінар-практикум завідувачів ДНЗ міста

Переглядів: 693

Семінар-практикум завідувачів ДНЗ міста

З початком нового навчального року до керівника дошкільного навчального закладу з різних питань звертаються батьки, члени колективу тощо. Якісь із порушених у цих зверненнях питань можна вирішити на місці, розв'язання інших потребує певного часу. У будь-якому разі керівник має дотримуватися визначених законодавчо строків розгляду звернень. Якщо ж ці строки не витримуються, а отже порушуються права громадян, виникають непорозуміння між керівником навчального закладу та заявниками, що доволі ча…

Вільна вакансія

© Усі права захищено. Буча 2013-2018