Четвер, 28 березня 2019 Переглядів: 109

Батьківські збори: створення фундаменту успішності дитини в умовах НУШ


мітки: дошкільна освіта

Батьківські збори: створення фундаменту успішності дитини в умовах НУШ

    "Школа не повинна вносити різкого перелому в життя дитини. Нехай, ставши учнем, дитина продовжує робити сьогодні те, що робила вчора. Нехай нове з’являється в її житті поступово і не збентежує лавиною переживань» (В. Сухомлинський)

           Під таким девізом 27 березня у ЗДО № 5 «Капітошка» відбулися батьківські збори для батьків майбутніх першокласників–випускників старших груп дошкільного закладу «Наступність ЗДО і НУШ: як забезпечити спільність дій в організації освітнього процесу» за участю заступника директора з навчально-виховної роботи СЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Оксаною Сімороз, заступника начальника відділу освіти з питань дошкільної освіти Людмилою Опеньок, учителів початкових класів Світланою Красновою та Тетяною Прудивус.

        Про три аспекти готовності дитини до школи розповіла батькам практичний психолог дошкільного закладу Альона Комінко. Адже сучасна школа потребує від дітей, які приходять до першого класу, не стільки певного обсягу знань та умінь, скільки здатності до дій у розумовому плані, до аналізу та узагальнення взагалі. Учителі початкових класів презентували програми для першого класу «Інтелект України» та «На крилах успіху».

      Далі Оксана Сімороз звернула увагу присутніх як трансформувалося розуміння про наступність між дошкільною та початковою освітою зі стартом Нової української школи, про ключові компетентності дитини дошкільного віку та учня початкової школи, зв'язок змісту дошкільної та початкової освіти, про правила прийому до школи. Лише об’єднавши зусилля педколективів закладів дошкільної і початкової ланок шкільної освіти, а також отримавши підтримку батьківської громади можливо забезпечити психологічно виважений і успішний для дитини перехід з попереднього рівня освіти на наступний.

         Там, де вихователі, вчителі і батьки знаходять спільну мову, виробили єдиний погляд на виховання і розвиток дитини, володіють найголовнішою технологією у світі – технологією любові до дитини, там і виростуть добрі зерна майбутнього.

Автор

Людмила Опеньок

Вакансія

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019