Субота, 13 травня 2017 Переглядів: 722

Бучанські школярі - призери обласного етапу спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя"


мітки: патріотичне виховання спортивно-масова

Бучанські школярі - призери обласного етапу спортивно-масового заходу

Рекомендовані новини


 13 травня у м. Біла Церква на стадіоні ДЮСШ «Зміна» відбулися змагання обласного фінального етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу для дітей «Олімпійське лелеченя». Право участі у фінальних змаганнях здобули 12 команд, які раніше посіли з 1 по 3 місця у обласному зональному етапі Заходу. Серед них – команда Бучанської ЗОШ I-III ст. №3. Разом з нами у фіналі змагались команди з Білої Церкви, Борисполя, Броварів, Обухова, Фастова, Бородянського, Броварського, Володарського, Києво-Святошинського, Обухівського та Рокитнянського районів.

 Відповідно до «Положення про Київський обласний спортивно-масовий захід для дітей «Олімпійське лелеченя – 2017», в його програму увійшли 4 конкурси: презентація команди «Ми – олімпійська надія України», Олімпійська вікторина, комбінована естафета (12 етапів) та рухлива гра. У команд було дві неділі часу на те, щоб вдосконалити деякі уміння та навики з конкурсів програми, виправити помилки, допущені у зональному етапі змагань. З цим завданням наша команда прекрасно впоралась. У Олімпійській вікторині та рухливій грі наші учні були найкращими – 1 місця, у естафеті – 4, і тільки у презентації команди – 7. За найменшою сумою місць у всіх конкурсах наша команда не тільки впевнено обійшла команди, яким поступилась у зональному етапі Заходу, а й була кращою за ряд інших.

 В підсумку, команда Бучанська ЗОШ I-III ст. №3 з сумою місць – 13 поступилась тільки 2 пунктами команді з Білої Церкви, здобувши друге призове місце. Вітаємо команду та навчальний заклад з успішним виступом !!! До успішної підготовки команди до даного Заходу, крім учителів фізичної культури, були залучені ще ряд педагогів закладу.

Автор

Володимир Ковальський

Вакансія

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019