Субота, 29 грудня 2018 Переглядів: 200

День народження «ПЕРЛИНКИ»


мітки: дошкільна освіта

День народження «ПЕРЛИНКИ»

Рекомендовані новини


      У закладі дошкільної освіти №7 "Перлинка" радісна подія! Рік тому відкрилися двері дитсадка для маленьких бучанців.

    Один рік життя... Це мало чи багато? Для життя і розвитку закладу - це дуже мало. Звичайно, це непростий рік для всіх. Рік адаптації, формування колективу, посиленої роботи, турбот, пошуків, творчого неспокою. Підводячи підсумки життя за рік, хочеться поділитись першими результатами роботи, першими досягненнями. Найголовніше досягнення - це діти. Сьогодні - це 155 вихованців, які розвиваються, навчаються малювати, ліпити, танцювати, співати - живуть яскравим життям. Це колектив однодумців, кожен з яких щоденно дарує дітям частинку своєї душі, озброюючи їх знаннями, вмінням жити та почуватися щасливими. А ще - це 310 мам і тат, які щоденно довіряють працівникам закладу найцінніше в своєму житті - своїх дітей, свої надії і сподівання. А разом - це велика півтисячна родина міста Бучі. І як в кожній родині, у закладі виникають найрізноманітніші ситуації, але завжди педагоги знаходять спільну мову, розуміють один одного, спільно вирішуються проблеми і спільно усі радіють успіхам. Чим жила в цьому році "Перлинка" і над чим працювала?

     В цьому році в «Перлинці» все було вперше. Перші розваги, перші свята, перші батьківські збори, перші виставки спільних робіт батьків і дітей, перші майстер-класи, перший урожай, перші перемоги, починання... Участь у фестивалі дитячої творчості "Сузір'я талановитих дошкільнят", І місце в міському конкурсі «Тато, мама, я – спортивна сім’я», присвяченому Міжнародному «Дню сім’ї», участь у фінальній частині обласного заходу «Олімпійський день 2018», участь у Всеукраїнському флешмобі "Вільна гра або день без іграшок", впровадження програми "Впевнений старт", відкриття інклюзивної групи, логопедичного пункту, розпочали роботу гуртки з надання додаткових освітніх послуг. Звичайно, у колективу ще багато роботи, є цікаві ідеї і плани на майбутнє.

    А тепер повернемось до нашої дати. Один рік - це мало чи багато? Якщо порівняти з життям людини, можна з впевненістю сказати - наша "Перлинка" твердо стоїть на ногах і впевнено робить перші кроки в життя. Побажаємо їй успіхів!!!

 

Автор

Людмила Опеньок

Вакансія

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019