Понеділок, 10 грудня 2018 Переглядів: 722

Дитяча дорадча рада

Дитяча дорадча рада

Рекомендовані новини


6 грудня було створено Дитячу дорадчу раду при Бучанській міській раді, до якої  увійшли представники шкіл та організацій міста.

Метою створення Дитячої дорадчої ради є захист прав та інтересів дітей, врахування їхньої  думки та безпосереднього залучення дітей до прийняття рішень в органах місцевого самоврядування, що їх стосуються.

Дитяча дорадча рада має такі обов'язки:

1. Вносить пропозиції, спрямовані на поліпшення становища дітей у місті; бере участь в обговоренні і прийнятті рішень, які стосуються дітей; розглядає проекти відповідних нормативних документів та рішень, надає свої висновки і рекомендації, а також забезпечує врахування думки дітей у процесі їх виконання.

2. Надає пропозиції, рекомендації щодо покращення якості та ефективності діяльності органів влади, які здійснюють захист прав та інтересів дітей, а також надання послуг дітям чи сім’ям із дітьми.

3. Налагоджує взаємодію органів місцевого самоврядування з громадськими організаціями з питань планування і проведення роботи з дітьми.

4. Вивчає, аналізує і прогнозує процеси у дитячому середовищі.

5. Бере участь у розробці галузевих програм, стратегій та пріоритетів розвитку міста.

6. Бере участь у організації та проведенні громадських обговорень та слухань із залученням дітей.

7. Ініціює власні програми та проекти рішень, які стосуються дітей у місті.

8. Систематично інформує громадськість, зокрема через засоби масової інформації, про становище дітей та захист прав дітей у місті.

9. Організовує та проводить семінари, круглі столи, інші заходи з питань в межах її компетенції.

10. У межах своїх повноважень розглядає звернення дітей та їх представників.

Членами ДДР стали діти, які заповнили електронну форму, написали есе на тему «Місто дружнє до дитини» та пройшли співбесіду: Капацин Альона, Ярмоленко Євангеліна, Ріхтер Анна, Крочак Вероніка, Радченко Аліна, Вишняк Анастасія , Тригуб Анна, Лащенко Антон, Кайдалов Євгеній, Трофанович Єлизавета, Бурдело Єлизавета, Авдіюк Ірина.

На першому засіданні ДДР було обрано, майже одноголосно, голову ради – Радченко Аліну, заступника – Бурдело Єлизавету та секретаря – Трофанович Єлизавету.

Цей представницький дитячий орган при Бучанській міській раді паралельно з дорослими працюватиме над покращенням умов для життя у місті.

Вакансія

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019