Понеділок, 07 листопада 2016 Переглядів: 866

ІV Робоча нарада з питань апробації та впровадження курсу «Культура добросусідства» в навчальних закладах України


мітки: дошкільна освіта

ІV Робоча нарада з питань апробації та впровадження курсу «Культура добросусідства» в навчальних закладах України

З 3 по 5 листопада 2016 року у м.Ірпінь Київської області відбулася ІV Робоча нарада з питань апробації та впровадження курсу «Культура добросусідства» в навчальних закладах України за участю Міністерства освіти і науки України, посла Королівства Норвегії в Україні пана Уле Тер’є Хорпестада, норвезького дипломата Кнута Воллебека. У нараді взяли участь делегація з Молдови та представники 10-ти областей України, де запроваджується курс «Культура добросусідства».

Делегацію Київської області представляли: Боярчук О.І., завідувач відділу виховної роботи КВНЗ Академії неперервної освіти, Микитюк Л.В., методист відділу виховної роботи КВНЗ Академії неперервної освіти та педагогічні працівники навчальних закладів Київської області, в тому числі і з м. Буча (Лисенко Н.Д., методист відділу освіти, Опеньок Л.К., методист відділу освіти, Поліщук Г.М., завідувач ДНЗ № 1 «Сонячний», Зелінська С.В., вихователь ДНЗ № 1«Сонячний»), в яких запроваджений та апробовується курс «Культура добросусідства».

По завершенню наради організатори обмінялись напрацюваннями у вигляді навчальних посібників для регіонів, окреслили плани на майбутнє та основні напрями щодо продовження роботи по впровадженню курсу «Культура добросусідства».

Вакансія

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019