Вівторок, 21 березня 2017 Переглядів: 831

Майстер-клас учителя-методиста початкових класів Самійленко Н.М.

Майстер-клас учителя-методиста початкових класів Самійленко Н.М.

Рекомендовані новини

21 березня 2017р. на базі Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся майстер-клас учителя-методиста початкових класів Самійленко Наталії Михайлівни з теми: «Вивчення творчості Т.Г.Шевченка за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»».
Майстер-клас пройшов у формі практичного заняття, на якому учасники заходу ознайомилися з етапи та прийоми організації роботи учнів із творами Т.Г. Шевченка на уроках літературного читання за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».
Практична частина майстер-класу була представлена відео-фрагментами уроків. Наталія Михайлівна продемонструвала такі методи роботи з учнями: робота в парах («броунівський рух»), хорове прочитування та виконання творів і пісень Т.Г. Шевченка учнями 2-Б класу.
Під час майстер-класу з педагогами було обговорено та проведено зорові диктанти (вправа «Фотоапарат»), тестові індивідуальні опитування у вигляді конкурсу «Найрозумніший», «Літературні перегони».
Учасники майстер-класу переконались в тому, що сутність проекту «Інтелект України» полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями, а у набутті нею, передусім, необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, розвитку пізнавальних процесів, якостей особистості школяра.

Вакансія

  • Вихователь,
    З навантаженням 17ст.

Корисні посилання

© Усі права захищено. Буча 2013-2019