Середа, 03 травня 2017 Переглядів: 1105

Міська акція «Ми за вакцинацію!»


мітки: виховна робота патріотичне виховання учнівське самоврядування

Міська акція «Ми за вакцинацію!»

Рекомендовані новини


24-30 квітня 2017 року за ініціативою ГО «Батьки за вакцинацію», ВООЗ та Ротарі в Україні проводився Український тиждень імунізації. Учні Бучанської Української гімназії та Бучанської СЗОШ №5 вирішили долучитися до тематичних заходів, які відбувалися у всій країні. При тому, що команда активних школярів уже була сформована для участі у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»). В рамках проекту «Вакцинація – здорова нація», який був розроблений дітьми-лідерами творчого об’єднання «Веселковий млин», 29 квітня на головній площі міста Буча відбулася міська акція «Ми за вакцинацію!».

Попередньо було проведено анкетування, у якому взяли учні шкіл, батьки, та мешканці міста. Одним із нарікань від респондентів було недостатнє позитивне висвітлення питання імунізації громадян з боку ЗМІ. Саме тому гімназисти вирішили влаштувати виступ агідбригади, підтримати флешмоб присвячений Українському тижню імунізації та розповсюдити буклети.

У костюмах інфекцій, з танцями та піснями учні знайомили мешканців та гостей міста з небезпеками, на які наражаються люди, що відмовляються від щеплень. Як свідчать дані МОЗ, Україна має найнижчі показники охоплення щепленнями серед усіх європейських країн та одні з найнижчих в світі. Четверо з п’яти дітей ризикують захворіти, лишитися інвалідами чи померти, якщо поруч опиняться збудники кашлюку, дифтерії чи правця, тому що вони не мають щеплення. Двоє з трьох дітей вразливі до гепатиту В, що вражає печінку. Кожен другий хлопчик ризикує безпліддям у майбутньому, через те, що батьки вчасно не щепили його від паротиту. Від рішення щепити або не щепити дитину залежить здоров’я всієї нації.

Акцією зацікавився один із центральних каналів. Журналісти інформаційної програми «Сьогодні» каналу «Україна» показали процес підготовки до акції водному із своїх сюжетів.

Вакансія

  • Вихователь,
    З навантаженням 17ст.

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019