П'ятниця, 08 вересня 2017 Переглядів: 497

Міські змагання з баскетболу 3*3 з нагоди Дня фізичної культури та спорту


мітки: спортивно-масова

Міські змагання з баскетболу 3*3 з нагоди Дня фізичної культури та спорту

Рекомендовані новини

 У п’ятницю, 08 вересня з нагоди Дня фізичної культури та спорту у рамках «Олімпійського тижня» на баскетбольному майданчику Бучанського «НВК СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст.» №4 відбулися міські змагання з баскетболу 3*3 серед команд загальноосвітніх навчальних закладів. Це вже треті, традиційні змагання з цього виду спорту у нашому місці.

 Даний вид баскетболу набув великої популярності за останні роки у всьому світі. В Україні він також дуже популярний: у нас існує УСЛ (Українська стрітбольна ліга), один із етапів якої проводився два роки назад у Бучі, проводяться Чемпіонати України з баскетболу 3*3 серед різних вікових категорій та ШБЛ (Шкільна баскетбольна ліга 3*3). На останніх Чемпіонатах Світу та Європи, які відбулися цього літа, українська жіноча та відповідно чоловіча збірні завоювали бронзові нагороди. Це досить вагомі досягнення. А раніше, 09 червня цього року, взагалі відбулася історична подія – Міжнародний олімпійський комітет включив баскетбол 3*3 до програми Олімпійських ігор 2020. І тому цьогорічні змагання саме в рамках Олімпійського тижня носили особливий підтекст.

 Щодо самих змаганнь, то їхніми учасниками стали вперше учні всіх навчальних закладів міста. Варто відмітити перший виступ у баскетбольних баталіях команди Бучанської ЗОШ I-III ст. №1. Загалом, за коловою системою було зіграно 15 ігор.

 Цьогоріч команда Бучанської ЗОШ I-III ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов знову, втретє стала переможцем даного турніру, впевнено здолавши своїх суперників у всіх іграх. Другою фінішувала команда Бучанської Української гімназії, третьою – Бучанського «НВК СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст.» №4.

 Вітаємо команди з перемогою !!!

 Кращими гравцями турніру визнано учнів Бучанської СЗОШ I-III ст. №5 Желудкова Віктора та Бучанського «НВК СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст.» №4 Лавриненка Сергія, яких нагороджено індивідуальною грамотою та медаллю.

 Всі учасники та призери турніру нагороджені грамотами відділу освіти, а переможець – перехідним кубком змагань.

Автор

Володимир Ковальський

Вакансія

  • музичний керівник,
    З навантаженням 3 ст.

Корисні посилання

© Усі права захищено. Буча 2013-2019