Вівторок, 15 березня 2016 Переглядів: 809

Міські змагання з шахів

мітки: спортивно-масова

Рекомендовані новини

У вівторок, 15 березня у приміщенні Бучанської СЗОШ I-III ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов пройшли міські змагання з шахів серед учнів 1999 р.н. та молодших загальноосвітніх навчальних закладів, головною метою яких стала популяризація грив шахи як виду спорту, залучення дітей до регулярних занять шахами та визначення переможців для подальшої участі у збірній команді міста у обласному етапі V Спортивних ігор школярів України з даного виду спорту. Обов’язки головного судді виконувала тренер-викладач з шахів місцевої ДЮСШ Григор’єва Ш.Р.

Відповідно до Умов проведення міських змагань, в команду навчального закладу максимально могли увійти по п’ять учасників (3 хл+2 дч). Визначалась особисто-командна першість. Командна першість визначаласть за найменшою сумою двох найкращих місць, зайнятих учасниками (хл+дч). Змагання проводились за швейцарською системою в 7 турів по 5 хвилин на кожного учасника. При рівності набраних очок у двох учасників, додатковим показником являвся коефіцієнт Бухгольца.

За остаточними підсумками суддівських протоколів, в особистій першості переможцями стали:

Серед юнаків:

I місце - Бабін Денис – Бучанська Українська гімназія – 5,5 очок;

II місце – Купрій Олександр – Бучанська ЗОШ I-III ст. №4 – 5 очок;

III місце – Іванов Сергій – Бучанська ЗОШ I-III ст. №4 – 5 очок.

Серед дівчат:

I місце – Волинська Анастасія – Бучанська СЗОШ I-III ст. №5 – 6,5 очок;

II місце – Степанова Поліна – Бучанська ЗОШ I-III ст. №4 – 5,5 очок;

III місце – Кожанова Поліна – Бучанська СЗОШ I-III ст. №5 – 5,5 очок.

В загальнокомандному заліку переможцями стали:

Бучанська ЗОШ I-III ст. №4 – I місце;

Бучанська СЗОШ I-III ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов - II місце;

Бучанська Українська гімназія - III місце.

Всі переможці змагань в індивідуальній першості нагороджені медалями та грамотами відділу освіти.