Вівторок, 07 лютого 2017 Переглядів: 975

МІСЬКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС


мітки: дошкільна освіта

 МІСЬКИЙ  МАЙСТЕР-КЛАС

Провідною умовою реалізації завдань екологічної освіти і виховання є організація розвивального середо­вища, завданням якого є формування такої особистісної якості як екологічна вихованість. Вона передба­чає набуття уявлень про унікальність, неповторність і самоцінність кожного компоненту природного довкілля, виявлення гуманних почуттів до живих істот, оволо­діння вмінням відчувати красу і милуватися нею, еко­логічно-доцільну поведінку в довкіллі.

Необхідним елементом екологічного розвивального предметного середовища дошкільного навчального закладу є екологічна стежина, тобто маршрут, який проходить через різноманітні природні об'єкти, що мають естетичну, природоохоронну цінність, на яко­му подорожуючі отримують як усну, так і письмову інформацію (стенди, планшети, плакати) про об'єкти.

У вівторок, 07.02.2017 року, відбувся міський майстер-клас вихователя першої кваліфікаційної категорії, «Вихователя-методиста» ДНЗ № 3 «Козачок» Бондар Марії Василівни з теми: «Мандрівка екологічною стежиною дошкільного закладу».

Вихователь визначила завдання майстер-класу:

· популяризувати досвід роботи щодо застосування екологічної стежини у процесі формування початкових вмінь і навичок еко­логічної культури дітей;

· підвищити рівень компетентності вихователів із питання використання екологічної стежини у навчально-виховному процесі;

· допомогти педагогам активізувати власний творчий потенціал;

· продемонструвати педагогам зміст роботи з дітьми на екологічній стежині;

На початку заходу Марія Василівна поділилася досвідом роботи з вихователями. Під час практичної частини вихователі створювали картосхеми екологічної стежини, розробляли паспорт та зміст роботи з дітьми на зупинках екологічної стежини. На завершення вихователь провела заняття «Мандруємо екологічною стежиною до зелених довгожителів».

Вакансія

  • асистент вихователя,
    З навантаженням 3

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019