Неділя, 26 лютого 2017 Переглядів: 1173

Науково-методичний семінар «Початкова школа: від знаннєвої парадигми до компетентнісної»

Науково-методичний семінар «Початкова школа: від знаннєвої парадигми до компетентнісної»

Рекомендовані новини


23 лютого 2017 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся науково-методичний семінар «Початкова школа: від знаннєвої парадигми до компетентнісної» за участю провідних науковців України, розробників Державного стандарту, навчальних програм та підручників для початкової школи:
Онопрієнко Оксани Володимирівни, керівника робочої групи з розроблення нового Державного стандарту початкової загальної освіти, кандидата педагогічних наук, завідувача відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, автора навчально-методичного комплекту «Математика» для 1-4 класів;
Цепової Ірини Вікторівни, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії та методики викладання філологічних дисциплін у початковій школі Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.
Метою заходу було обговорення концептуальних засад формування нової української школи, Державного стандарту, навчальних програм та підручників початкової школи.
Пряма трансляція семінару відбувалася на каналі YouTube, що дало змогу освітянам долучитися до обговорення питання реформування початкової освіти.

Частина 1

Частина 2

Вакансія

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019