Середа, 21 березня 2018 Переглядів: 388

Науково-практичний семінар "Формування ключових компетентностей учнів засобами олімпійської освіти на концептуальних засадах Нової української школи"


мітки: патріотичне виховання спортивно-масова

Науково-практичний семінар

Рекомендовані новини


 20 березня 2018 року в м. Біла Церква відбувся науково-практичний семінар "Формування ключових компетентностей учнів засобами олімпійської освіти на концептуальних засадах Нової української школи" для вчителів фізичної культури опорних закладів освіти та закладів Всеукраїнської мережі шкіл олімпійської освіти області. В практичному семінарі також взяли участь відомі діячі освіти та спорту України: Єрмолова Валентина Михайлівна, директор Олімпійської Академії України, професор кафедри історії та теорії олімпійського спорту НУФВС України, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України та Дерев'янко Вікторія Василівна, завідувач сектору наукового та навчально-методичного забезпечення змісту суспільної, громадянської та технологічної освіти ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти".
 Навчальні заклади Всеукраїнської мережі шкіл олімпійської освіти Київської області кожного року активно приймають участь у Всеукраїнських змаганнях та творчих конкурсах, які проводить Олімпійська Академія спільно з Міністерством освіти і науки України та показують високі результати.
 Бучанський НВК "СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст." №3 включений у Всеукраїнську мережу шкіл олімпійської освіти області у минулому навчальному році. Власну Модель інтеграції олімпійської освіти у освітній процес закладу на семінарі презентувала вчитель фізичної культури Забавська Надія Василівна. Учасники семінару високо оцінили роботу вчителів фізичної культури та всього педагогічного колективу школи у напрямку олімпійської освіти.
 Заклад активно готує матеріали для участі у Всеукраїнському конкурсі на кращу модель впровадження олімпійської освіти в освітній процес закладу та вперше буде представляти Київську область в заключному етапі Конкурсу.

Автор

Володимир Ковальський, завідувач Центру національно-патріотичного виховання та спортивної роботи

Вакансія

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019