П'ятниця, 15 березня 2019 Переглядів: 94

НАВЧАННЯ З НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОЛІКАРСЬКОЇ ДОПОМОГИ


мітки: спортивно-масова

НАВЧАННЯ З НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОЛІКАРСЬКОЇ ДОПОМОГИ

Рекомендовані новини


 15 березня 2019 року в спортивному залі Бучанської СЗОШ I-III ст. №5 за сприяння Центру національно-патріотичного виховання та спортивної роботи відділу освіти та Бучанської міської організації інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій (голова - Щербак О.І., заступник з організаційних питань Скрипка В.П.) відбулися навчання з надання першої долікарської допомоги для учнів ЗЗСО Бучанської ОТГ в рамках підготовки шкільних роїв до участі в міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").
 Лекція, яку провів Рудаков М.І., полковник медичної служби, учасник бойових дій АТО, в/ч А 2923 (Ірпінський військовий шпиталь), була направлена на розкриття питань теоретичного блоку конкурсу з надання першої долікарської допомоги "Рятівник".
 В квітні плануються наступні навчання з надання першої долікарської допомоги, в яких учні будуть застосовувати набуті теоретичні знання на практиці, а також, будуть виконувати швидкісний тур - транспортування потерпілого по дистанції.

Автор

Володимир Ковальський, інструктор-методист з фізичної культури ЦНПВСР

Вакансія

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019