П'ятниця, 08 квітня 2016 Переглядів: 1028

Навчіть дитину захищатися

Навчіть дитину захищатися

Рекомендовані новини


«Навчіть дитину захищатися» - під таким гаслом 05.04.2016р. на базі ДНЗ №1 «Сонячний» відбулося засідання професійного клубу «Психологічна майстерня», на якому були присутні практичні психологи та соціальні педагоги навчальних закладів м. Буча. Тема засідання: «Профілактика сексуального насильства над дітьми».

Практичний психолог ДНЗ №1 «Сонячний» Книшоїд Наталія Олегівна розкрила основні теоретичні питання з даної теми та презентувала методичні матеріали, які схвалені для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (протокол № 4 від 14.12.2015 р.)

Зокрема було роз’яснено, які ситуації та сигнали повинні викликати нашу тривогу, до кого можна звертатися за порадою або допомогою та куди треба повідомляти про випадки кривдження дітей.

Книшоїд Н.О. презентувала матеріали для просвітницької роботи з дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку та їхніх батьків, спрямовані на вивчення правил безпечної поведінки. Були запропоновані сценарії інтерактивних бесід покликаних навчити дитину п’ятьох правил безпечної поведінки: «Тут мене не торкайся!», «Твоє тіло належить тільки Тобі!», « Добре зробиш, коли розкажеш про секрети, які Тебе турбують!», «НІ» означає «НІ!», «Ні – біжи – розкажи!».

Матеріали підготовлені в рамках проекту «Попередження сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей у країнах Центральної та Східної Європи – комплексний підхід» та за партнерства Ради Європи та польської громадської організації Nobody’s Children Foundation.

Вакансія

  • Вихователь,
    З навантаженням 17ст.

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019