Понеділок, 23 квітня 2018 Переглядів: 752

Обмін досвідом роботи з дошкіллям Славутича


мітки: дошкільна освіта

Обмін досвідом роботи з дошкіллям Славутича

   Педагогічне партнерство та обмін досвідом – це одна із форм методичної роботи, прерогативою якої є активний обмін напрацьованого матеріалу. Робота над собою та своєю працею створюють підґрунтя для успішної роботи педагогів.

     Делегація працівників закладів дошкільної освіти міста Славутича 20 квітня відвідала дошкільні заклади нашого міста. Мета зустрічі – обмін досвідом роботи з питань дошкільної освіти. До складу делегації ввійшли завідувачі та вихователі-методисти ДНЗ міста Славутича на чолі з головним спеціалістом управління освіти і науки Славутицької міської ради Васянович Ольгою Василівною.

      У ході зустрічі обговорили актуальні проблеми, що хвилюють сучасного керівника, вихователя, менеджера освіти. Учасники відвідали заклади дошкільної освіти «Капітошку», «Яблуньку», «Перлинку». Заклади репрезентували досвід інноваційних технологій, які використовуються в практиці роботи для пізнавального, креативного, емоційно-ціннісного розвитку дошкільників. Зацікавило гостей впровадження конструктора LEGO в освітній процес наших ДНЗ.

     Кожен учасник отримав позитивні враження від зустрічі, переконався, що освіта міста Бучі завжди відкрита для плідної співпраці з колегами на педагогічній ниві. На завершення зустрічі педагоги обмінялися словами вдячності за щирий прийом і запросили відвідати місто Славутич із зворотнім візитом.

Вакансія

  • Вихователь,
    З навантаженням 17ст.

Корисні посилання

© Усі права захищено. Буча 2013-2019