Понеділок, 04 вересня 2017 Переглядів: 535

Оновлене поле для нових спортивних звершень


мітки: спортивно-масова

Оновлене поле для нових спортивних звершень

Рекомендовані новини

4 вересня у місті Бучі урочисто відкрили оновлене футбольне поле. Спортивне свято на території Бучанського НВК «Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. - ЗОШ І-ІІІ ст.№4» зібрало не лише юних футболістів, вчителів фізичної культури і тренерів, а й батьків, мешканців міста. Проведена капітальна реконструкція поля зі сучасним штучним покриттям - і поле відповідає всім технічним стандартам і вимогам.

Порадіти з майбутніми зірками футболу прийшли арбітр Прем'єр - ліги України з футболу Леонід Ярмолінський, начальник відділу юнацької федерації футболу Валерій Золотухін, секретар Бучанської міської ради Василь Олексюк, радник міського голови Лариса Матюшенко, директор Бучанського ДЮСШ Олег Гайдай.

Та найбільше висипало на територію поля шкільної малечі, яка раділа подарунку від влади міста. Юні футболісти зможуть відточувати свою майстерність на тренуваннях та грати в футбол протягом всього року.

Особливо багато заслужених аплодисментів отримали юні гравці футбольної команди «НІКА». Починаючи з 2009 та протягом багатьох років вони ставали учасниками та переможцями багатьох міських, обласних змагань та турнірів! А вивела їх на поле вчитель Ніна Полякова, яка зробила служіння цій грі справою всього свого життя. От і поповнюються гравцями із Бучі кращі клуби країни. А дорога у великий спорт починається на цьому стадіоні.

Перерізання стрічки - без цього ніяк. Почесне право отримали юні гравці шкільної команди разом зі своїм тренером та Василь Олексюк. Потім маленькі футболісти впевнено розіграли м’яч і забили перший голу нові ворота!

Вакансія

Корисні посилання

© Усі права захищено. Буча 2013-2019