Вівторок, 26 січня 2016 Переглядів: 871

Розвиток особистості молодших школярів

Розвиток особистості молодших школярів

26 січня 2016 рокуна базі Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відбувся міський семінар-практикум для учителів 1-х, 4-х класів з теми:"Розвиток особистості молодших школярів на принципах життєвої компетентності через інтерактивні методи навчання та виховання»

Семінар відкриламетодист міського методичного кабінету Цвєткова Н.Д.,яка наголосила на тому, що сучасна початкова школа потребує інноваційних технологій, здатних підготувати школярів до подальшого життя та навчання в основній школі.            Навчально-виховний процес має будуватися відповідно до потреб особистості та індивідуальних можливостей учнів, зростання їх самостійності й творчої активності. Саме тому увагу слід приділяти використанню на уроках інтерактивних вправ, які дають можливість суттєво активізувати мисленнєві ресурси учнів, допомагають формувати універсальні уміння і навички, позитивно впливати на пізнавальну діяльність.        

Керівник міської методичної комісії учителів 1-х, 4-х класів            

Крикун С.В. зупинилася на головних особливостях інноваційної педагогічної діяльності та на доцільному виборі інтерактивних методів на різних етапах уроку в початкових класах.
У ході практичної частини «Педагогічна майстерність учителя на уроці» учасники семінару стали учасниками уроку з літературного читання у 4 класі з теми: «Як не любити той край… Г.Тютюнник «Ласочка» » (вчительЛогуньонок К.А) та години спілкування у 3 класі з теми: «Подорож у країну Доброти та Ввічливості» (вчитель Данильчук Н.А.)

Під час семінару для вчителів проведено майстер-клас з теми: «Виготовлення квітів з кольорових атласних стрічок» (вчитель Цепух І.І.)

На завершення роботи семінару відбувся обмін думками за визначеною темою, учасники отрималиметодичні рекомендації щодо застосування інтерактивних методів навчання як різновиду активних вправ на уроках в початкових класах.

Міський методичний кабінет та учасники семінару висловлюють щиру вдячність адміністрації і учителям початкових класів Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 за створення належних умов для проведення семінару-практикуму.

Вакансія

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019