П'ятниця, 15 лютого 2019 Переглядів: 78

Семінар для вчителів географії " Формування ключових компетентностей на уроках географії методом інсценізації"

Семінар для вчителів географії

12 лютого 2019 року у Бучанському НВК "СЗОШ І-ІІІ ст. - ЗОШ І-ІІІ ст." №3 відбувся семінар-практикум вчителів географії з теми: "Формування ключових компетентностей на уроках географії методом інсценізації".

Методичний захід складався з двох частин. Теоретичну частину розпочала голова міської методичної комісії вчителів географії Грабарчук Тетяна Миколаївна, вчитель географії, яка ознайомила присутніх з метою та завданням семінару-практикуму. Вона також презентувала кабінет географії. Практичну частину розпочала Смаляна Юлія Вікторівна, голова шкільної методичної комісії природничих дисциплін, вчитель географії, яка провела майстер-клас "Методика створення і використання ментальних карт на уроках географії".

Цікавими були презентація шкільного свята "Фестиваль народів світу" та майстер-клас "Культура та традиції Індії", які нікого не залишили байдужими.

Закінчився семінар круглим столом, під час якого вчителі закладів загальної середньої освіти Бучанської міської об’єднаної територіальної громади обмінялися враженнями від побачених педагогічних новинок.

Автор

Аліна Злобіна

Вакансія

  • асистент вихователя,
    З навантаженням 3

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019