Понеділок, 27 лютого 2017 Переглядів: 1111

Семінар-практикум для вчителів іноземних мов


мітки: семінар-практикум

Семінар-практикум для вчителів іноземних мов

23 лютого 2017 року на базі Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5 з поглибленним вивченням іноземних мов відбувся міський семінар-практикум для учителів іноземних мов з теми: «Використання країнознавчих матеріалів для розвитку соціокультурної компетенції учнів на уроках іноземної мови».
У роботі семінару взяли участь учителі іноземних мов загальноосвітніх навчальних закладів міста.
Згідно плану семінару-практикуму теоретичний блок відкрила методист міського методичного кабінету Резніченко Р.С., яка показала презентацію та методичні рекомендації щодо теми семінару-практикуму. Продовжила теоретичну частину семінару-практикуму учитель англійської мови Бучанської спеціалізованої школи №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Скорлупіна Л.В. з теми: «Інтегрований підхід до навчання країнознавчого матеріалу на заняттях спецкурсу «Країнознавство».
У своїй доповіді Людмила Володимирівна звернула увагу учителів іноземних мов на те, що на уроках краєзнавства доцільно користуватись цілою низкою сайтів для учителів іноземних мов, які допомагають учителеві використовувати цікавий краєзнавчий матеріал. Також, Людмила Володимирівна поділилась своїм досвідом проведення краєзнавчих уроків.
Практична частина семінару-практикуму складалася з демонстраційного фрагменту уроку у 9-Б класі з теми: «Real relationships», з використанням інтерактивних вправ для розвитку мовленнєвої компетенції у старшій школі, який підготували та провели учитель англійської мови Бучанської спеціалізованої школи №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Кордонець Наталія Петрівна і волонтер Корпусу Миру США Зоуи Янг.
Другу практичну частину майстер-клас показала учитель англійської мови Бучанської спеціалізованої школи №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Піроженко Анна Олегівна , яка поділилась з учасниками семінару матеріалами з розвитку комунікативної та соціо-культурної компетенції учнів через активізацію спільної проектної діяльності вчителів та учнів у програмі «GoCamp AfterSchool», Workshop. Майстер – клас був дуже цікавим та змістовним. Всі присутні учителі виступали в ролі учнів та приймали активну участь у заняттях з програм «GoCamp AfterSchool», Workshop.
На завершення семінару-практикуму справжнім подарунком для гостей стала театральна презентація учасників мовного клубу з англійської мови «English Speaking Club» «Школа принцес», керівниками якого є волонтер Корпусу Миру США Зоуи Янг та учитель англійської мови Бучанської спеціалізованої школи №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Піроженко Анна Олегівна.
Завершився семінар практикум за круглим столом, де усі учасники семінару отримали методичні рекомендації, обмінялися думками, висловили захоплення від побаченого на уроці, на майстер-класі та виставі. Присутні гості, учителі іноземних мов побажали дітям наполегливості в оволодінні знаннями, а вчителям – натхнення, здоров’я і невичерпної творчої думки.

Вакансія

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019