Понеділок, 07 листопада 2016 Переглядів: 780

Семінар-практикум директорів ЗНЗ та ПНЗ міста Бучі


мітки: семінар-практикум

Семінар-практикум директорів ЗНЗ та ПНЗ міста Бучі

Рекомендовані новини


03.11.2016 року на базі Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 відбувся семінар-практикум  загальноосвітніх та позашкільних закладів з теми: «Управління розвитку конкурентоспроможності навчального закладу». На початку семінару виступила Лук’яненко Олена Андріївна завідувач міського методичного кабінету відділу освіти Бучанської міської ради, яка виступила з теми: «Створення іміджу навчального закладу, підняття престижу конкурентоспроможність, як вимоги часу». Олена Андріївна наголосила на те, що на сучасному етапі розвитку української освіти питання  конкурентоспроможності навчального закладу є одним із головніших, і вирішення цього питання покладено на плечі керівників, які очолюють навчальні заклади.

У роботі семінару брала участь Рябова Зоя Вікторівна, доктор педагогічних наук, професор ДНЗК,»Університет менеджменту освіти» НААН України. Вона виступила з теми: «Керівник-менеджер, як умова успішного позиціонування загальноосвітнього навчального закладу».  Літкевич Алла Миколаївна, директор Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 розповіла про конкурентоспроможність ЗНЗ: «Шляхи залучення ресурсів».        Цікаво пройшов майстер-клас «Впровадження інновацій у навчально-виховний процес», який провела директор Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4. Присутні директори мали можливість побачити фрагмент уроку англійської мови у четвертому класі, який провела Коваленко Інна Миколаївна, учитель англійської мови. Цікаво пройшов тренінг «Школа успіху-школа майбутнього». 

На завершення семінару-практикуму відбувся концерт «Я люблю рідну школу». Час промайнув швидко Директори наших закладів освіти мали можливість розставити акценти своєї роботи, щодо навчального закладу і як саме вони впливають на його конкурентоспроможність.

Вакансія

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019