Четвер, 08 лютого 2018 Переглядів: 471

Семінар-практикум учителів 3-іх класів на базі НВК «Берізка»

Семінар-практикум учителів 3-іх класів на базі НВК «Берізка»

8 лютого 2018 року на базі НВК «Берізка» відбулося засідання міської методичної комісії учителів 3-х класів з теми: «Формування у молодших школярів уявлення та поняття про цілісність світу: природне і соціальне оточення як середовище життєдіяльності людини, її належність до природи і суспільства».

Клокун Л.М., керівник ММК, у своєму виступі наголосила на тому, що головним завданням сучасної школи та основою всієї її освітньої діяльності є формування в учнів цілісної наукової картини світу. Значна роль належить початковій школі, яка є однією з перших ланок становлення людини-громадянина. Адже основні риси характеру особистості формуються у ранньому дитинстві, і спілкування з природою має у вихованні дитини першорядне значення. Враження дитинства часто закарбовується в пам’яті назавжди. Світоглядна зрілість дитини допомагає їй самостійно розібратися, правильно зорієнтуватися в складних подіях і явищах сучасного життя, забезпечує активну участь у будівництві демократичного суспільства.

Семінар-практикум складався з двох частин: практичної і теоретичної. Спочатку вчителі відвідали інтегрований урок з «Я у світі» та української мови у 3-Б класі, вчитель Довга А.В., та з «Навчаємося разом» у 3-А класі, вчитель Крикун С.В.

Кожен учасник мав змогу побачити, якими формами і методами педагоги формують у молодших школярів уявлення та поняття про цілісність світу, вчать гармонійно співіснувати з природою та суспільством.

Вправа «Павутинка взаємин» допомогла учасникам глибше усвідомити значення багатогранних взаємин між людьми на прикладі взаємодії у маленькому колективі, позитиву додали побажання один одному добра, успіху, щастя, взаєморозуміння.

Теоретичну частину розпочала Макаренко Н.П., заступник директора з НВР, за допомогою презентації висвітлила питання про формування в учнів цілісної наукової картини світу, взаємозв’язок людини з природою, формування екологічної свідомості, про форми і методи реалізації відповідних навчальних предметів.

Потім керівник ММК, Клокун Л.М., провела круглий стіл з учасниками семінару-практикуму, де кожен мав змогу висловитись, зробити висновок та відзначити роботу педагогів НВК «Берізка».

Олена Лук'яненко, завідувач міського методичного кабінету відділу освіти Бучанської міської ради

Вакансія

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019