Понеділок, 26 березня 2018 Переглядів: 332

Тиждень дитячого читання у шкільних бібліотеках

Тиждень дитячого читання у шкільних бібліотеках

Рекомендовані новини


   Щороку березень приносить до бібліотек навчальних закладів незабутнє свято - Тиждень дитячого читання. Цей рік також не став виключенням, адже з 19 по 23 березня в усіх шкільних бібліотеках міста відбулося Свято книги.
   Головною метою проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання є заохочення учнів до читання, розвитку естетичних потреб особистості, виховання шанобливого ставлення до книги та любові до художнього слова.
   Літературні мандрівки, зустрічі із письменниками, презентації нових книжок, участь у цікавих іграх та вікторинах, конкурси дитячої творчості, екскурсії, виставки – все це традиційне свято дитячої книги, яке приносить із собою приємні зустрічі, радість і нові відкриття.
   Проведення заходів – чудова нагода для популяризації серед дітей читання і, передусім, бібліотеки – як скарбниці знань.
   У рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання найцікавішими заходами були: бібліотечний урок «Малий Тарас – талановита дитина» (ЗОШ №1), турнір мовознавців «Три мудреці», гра «Літературний калейдоскоп» (НВК №3), народознавче свято « Дівчина з косою, мов трава з росою» (НВК №4), бібліотечна година «Щира безмежна любов до Батьківщини у творчості Т.Шевченка, І. Франка, Л.Українки» (СЗОШ №5), екскурсія першокласників до шкільної бібліотеки (НВК «Берізка»), конкурсно-розважальна програма «Виграє той, хто грає»( Гімназія).
   В останній день Тижня книги було визначено найактивніших читачів бібліотеки, найкращих художників та юних письменників, читців поезії, відбулося нагородження переможців конкурсів та вікторин.

 

Автор

Аліна Злобіна

Вакансія

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019