Понеділок, 29 лютого 2016 Переглядів: 818

У Бучанській СЗОШ I-III ст. №5 пройшли шкільні змагання з настільного тенісу


мітки: спортивно-масова

У Бучанській СЗОШ I-III ст. №5 пройшли шкільні змагання з настільного тенісу

Рекомендовані новини


  Згідно плану шкільних спортивно-масових заходів на 2015-2016 навчальний рік, в період з 22 по 29 лютого у спортивному залі школи відбулися шкільні змагання з настільного тенісу серед учнів 5-11 класів. Змагання проходили у трьох вікових групах: 5-6 кл., 7-8 кл. та 9-11 класи. Кожний клас представляли два учасника (юнак та дівчина), які стали переможцями класних змагань, що проходили на уроках фізичної культури.

   Загалом у заході взяли участь близько 30 учасників. Визначалась особистісно-команда першість. Ігри проходили за коловою системою. У змаганнях серед учнів 5-6 класів перемогу здобули: серед юнаків – учень 6-В класу Мотруніч Андрій, серед дівчат - учениця 5-А класу Горбатенко Анна. Загальнокомандне перше місце в цій групі зайняв 6-В клас. У змаганнях серед учнів 7-8 класів «домінував» 7-А клас: Маньківська Катя з великою перевагою майже над усіма суперницями показала стовідсотковий результат, здобувши всі перемоги, та Кригін Михайло, який показав схожий результат, як його однокласниця, здобувши в особистому заліку переможне перше місце. У змаганнях серед учнів 9-11 класів перемогу серед юнаків здобув учень 9-А класу Сочинський Данило, серед дівчат – учениця 10-Б Власенко Валерія. Загальнокомандне перше місце в цій групі зайняв 9-А клас.

   Отож, вітаємо наших переможців, більшість з яких візьмуть участь у міських змаганнях з настільного тенісу, які вже в наступну середу пройдуть у Бучанській Українській гімназії. Бажаємо успіхів!!!

Вакансія

  • вчитель біології,
    З навантаженням 1 ст.

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019