Понеділок, 19 вересня 2016 Переглядів: 812

Відкриття додаткових груп у м. Буча


мітки: дошкільна освіта

 Відкриття додаткових груп у м. Буча

Рекомендовані новини

19 вересня 2016 року у місті Бучі відбулося урочисте відкриття додаткових груп у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) комбінованого типу № 3 «Козачок» на базі оздоровчого табору «Джерело». 60 маленьких бучанців мають можливість відвідувати дошкільний заклад, отримувати дошкільну освіту, розвивати свої здібності, формувати навички спілкування з однолітками та дорослими.

У відкритті взяли участь заступник міського голови Лариса Матюшенко, начальник відділу освіти Олег Цимбал, працівники дошкільного закладу та відділу освіти, вихованці та їхні батьки. Лариса Матюшенко привітала всіх з відкриттям груп, побажала гарно проводити час у дитячому садку, навчатися новому, зростати здоровими.

А дорослі в особі міської влади, вихователів зроблять усе можливе, аби вихованці почувалися затишно та комфортно. Заступник міського голови подякувала батькам за потужну підтримку, розуміння проблем, які вони допомогли вирішити, адже батьки теж долучилися до облаштування груп: встановили бойлер, мийну для посуду, зробили генеральне прибирання.

Потреба у розширенні мережі дошкільних закладів у місті залишається актуальною. Тому міська влада має чітко визначені наміри щодо відкриття нових груп у вже діючих дошкільних навчальних закладах: на 1 вересня відкрито групи з режимом короткотривалого перебування у 7 дошкільних закладах міста; продовжується будівництво ДНЗ по вул. Б.Гмирі.

Вакансія

  • вчитель біології,
    З навантаженням 1 ст.

Корисні посилання

© Усі права захищено. Буча 2013-2019