Понеділок, 30 травня 2016 Переглядів: 1646

Випускний бал - 2016!


мітки: патріотичне виховання

Випускний бал - 2016!

Рекомендовані новини


Випускний вечір – це незабутній момент у житті кожного старшокласника, який вже наступного дня крокуватиме дорослим життям. Це радісне свято, яке дає початок новим сподіванням, амбіціям і прагненням .28 травня 2016 року місто проводжало в доросле життя 169 юнаків і дівчат. Дружні й веселі, доброзичливі й активні, у неймовірно прекрасному вбранні, заходили на центральну площу Бучі випускники 2016 року.

Традиційно свято розпочав начальник відділу освіти Бучанської міської ради Олег Іванович Цимбал. який побажав випускникам побільше оптимізму, натхнення та наполегливості, подякував батькам - людям, які надавали крила та зростили майбутню еліту міста і рідного краю. І, звісно, звернувся із словами вдячності до педагогів.

Серед випускників були зірки, сяйво яких виблискувало золотом і сріблом. Це гордість шкіл, гордість міста. У нинішньому році 18 випускників отримали від Бучанського міського голови, Анатолія Петровича Федорука, золоті та срібні медалі, цінні подарунки і побажання щасливої долі, реалізації сміливих мрій і планів. Отримували випускники нагороди разом із своїми батьками.

Не тільки наші медалісти отримали подарунки. Пам'ятні диски від Бучанського міського голови про шкільні роки отримав також кожен випускник.

Зі словами вдячності від імені всіх випускників 2016 року звернулися Анна Цезар, випускниця школи №2, та Юрій Приймак, випускник школи №5, які знайшли особливі слова, аби подякувати найріднішим людям у житті – рсвоїм батькам, учителям. Дякували також Бучанському міському голові Анатолію Федоруку за стипендії, які були важливим стимулом для кожного.

З напутнім батьківським словом до випускників звернулися Тетяна Вікторівна Юрковська та Тетяна Володимирівна Подзерей. Ці найрідніші люди на землі щодня просять Бога за здоров'я для дітей, щасливу долю, вірну життєву дорогу...

Випускний бал — велике родинне свято: трохи сумне, бо ж це прощання, але більше веселе... І здається, що ці діти, як пташки, котрі покидають своє гніздо, щоб знятися у синяву небес і полетіти у безмежний простір, що не дає спокою, заворожує. І летять ці діти птахами у життя, сміливо, безпечно, щиро вірячи в те, що всі там знайдуть себе, своє покликання, розкриють своє обдарування — і заживуть щасливо і радісно... А поки випускний вальс кружляє, віддаляючи від шкільного життя.

Вакансія

  • Вихователь,
    З навантаженням 17ст.

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019