П'ятниця, 26 лютого 2016 Переглядів: 751

Всеукраїнський науково-практичний семінар


мітки: семінар-практикум

Всеукраїнський науково-практичний семінар

Рекомендовані новини


24-25 лютого 2016 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти», відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України, спільно з департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар на тему: «Шляхи реалізації запровадження інклюзивного навчання у загальноосвітньому просторі».

Учасниками семінару були більше 120 осіб, а саме: представники Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, департаментів освіти і науки обласних державних адміністрацій, науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів та закладів післядипломної педагогічної освіти, відомі науковці Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, директори навчальних закладів, працівники психолого-медико-педагогічних консультацій, практичні психологи та соціальні педагоги.

Метою проведення семінару було: обговорення державно-управлінських механізмів запровадження інклюзивного навчання, співпраця з державними структурами та громадськими організаціями, ознайомлення з досвідом впровадження інклюзивного навчання в Київській та інших областях, особливості міжнародної та вітчизняної практики підготовки педагогів до роботи в інклюзивному навчальному середовищі.

Представниками системи освіти м. Буча були: методист практичної психології, соціальної роботи та спеціальної педагогіки міського методичного кабінету відділу освіти Лисенко Н.Д., завідувач міської психолого-медико-педагогічної консультації Порошинська Н.В., директор НВК «ЗОШ І ст.-ДНЗ «Берізка» Драчевська Л.М., директор ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Морозенко Л.О.

Автор

Лисенко Н.Д.

Вакансія

Корисні посилання

показати більше

© Усі права захищено. Буча 2013-2019